دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هدف ما تامین مالی بخش خصوصی از بازار سرمایه است

هدف ما تامین مالی بخش خصوصی از بازار سرمایه است
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: رویکرد ما در بازار سرمایه ایجاد زمینه برای حضور فعال بخش خصوصی در بورس و تامین مالی مورد نیاز آن‌ها برای رسیدن به اهداف اقتصادی است.
کد خبر : 854163

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از سازمان بورس، مجید عشقی عصر امروز (پنجشنبه) در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اعلام کرد: موتور محرکه اقتصاد کشور بخش خصوصی و تحقق رشد تولید تنها از مسیر جلب مشارکت صاحبان صنایع و تولید است.

وی اظهار داشت: رویکرد ما در بازار سرمایه ایجاد زمینه برای حضور فعال بخش خصوصی در بورس و تامین مالی مورد نیاز آن‌ها برای رسیدن به اهداف اقتصادی است.

عشقی خاطرنشان کرد: اگر بین بخش خصوصی و صاحبان صنایع با بازار سرمایه ارتباط مستمر برقرار شود، شاهد تحول در عرصه اقتصادی کشور خواهیم بود.

رییس سازمان بورس تاکید کرد: سیاست ما در بورس کالای ایران فقط رقابت نیست و به دنبال ارائه راهکار‌های مناسب برای توسعه فعالان این میدان مهم در کشور هستیم.

وی گفت: سواد مالی و آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه و فعالان اقتصادی برای تقویت تعامل با این سازمان و توسعه استان‌ها با جلب مشارکت منابع جدید مالی اهمیت ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر