دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
23 خرداد 1402 - 16:02

اطلاعیه باشگاه فولاد پیرامون فصل نقل و انتقالات و انتخاب کادر فنی

اطلاعیه باشگاه فولاد پیرامون فصل نقل و انتقالات و انتخاب کادر فنی
باشگاه فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای را در مورد فصل نقل و انتقالات صادر کرد.
کد خبر : 852469

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه فولاد خوزستان فعالیت‌های صورت پذیرفته توسط هیات مدیره باشگاه را به اطلاع هواداران رساند.

در متن این گزارش خطاب به هواداران فولاد خوزستان آمده است: هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با توجه به درخواست هواداران محترم در خصوص مشخص نمودن وضعیت کادرفنی تیم بزرگسالان، این موضوع را در دست بررسی داشته و در تلاش است بهترین تصمیم را برای نیمکت فصل آینده فولادمردان بگیرد.

در خصوص سایر فعالیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به اطلاع می‌رساند که حفظ شاکله اصلی تیم در دستور کار بوده و در این راستا ضمن ارزیابی دقیق بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته، گفت‌وگوهای لازم با بازیکنان صورت پذیرفته و توافق‌های اولیه و کلی جهت عقد قرارداد بهینه با حفظ محرمانگی و محدویت‌های قانونی و حقوقی فی‌مابین اخذ گردیده است.

در همین حال باشگاه جهت رفع سایر کاستی‌ها و تقویت تیم در کلیه خطوط، آنالیز لازم را به صورت ویژه بر روی چند گزینه داخلی و خارجی جهت عضویت در تیم فولاد خوزستان انجام داده که با توجه به اهداف کیفی باشگاه در جذب نفرات کارآمد و مورد نیاز، در بازار نقل و انتقالات به مرور شاهد رونمایی از بازیکنان جدید فولاد خواهیم بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در پایان از کلیه هواداران خود می‌خواهد همچون گذشته با سعه صدر از باشگاه خود حمایت نموده و کلیه اخبار رسمی را تنها از طریق سایت و منابع رسمی باشگاه دنبال کرده و به هرگونه شایعه در خصوص جذب یا جدایی بازیکنان توجهی نداشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر