دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اجرای نمایش «جهان بانو» تمدید شد

اجرای نمایش «جهان بانو» تمدید شد
اجرای نمایش میدانی «جهان بانو» به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شد و از ۲۱ خردادماه تا ۲۶ تیرماه در بوستان ولایت تهران به روی صحنه می‌رود.
کد خبر : 851709

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اجرای نمایش بزرگ میدانی «جهان بانو» به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شد و از ۲۱ خردادماه تا ۲۶ تیرماه در بوستان ولایت تهران به روی صحنه می‌رود.

فصل دوم نمایش بزرگ میدانی «جهان بانو» به تهیه‌کنندگی علی اسماعیلی و کارگردانی حسن بزرا از روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه در بوستان ولایت اجرای خود را آغاز کرد و با استقبال ویژه مخاطبین همراه شد.

«جهان بانو» نمایشی است با محوریت بانوان مطرح و جریان ساز تاریخ که در خلاصه داستان آن آمده است: «جهان بانو، جهان بانوان است، بانوان آسمانی، از ازل تا حال. جهان بانو داستانی‌است نه تنها برای زنان، که درباره‌ زنان برای شناخت ایشان ... .»

این نمایش محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که با مشارکت اداره کل فرهنگی شهرداری تهران و به همت موسسه سیمای ققنوس روی صحنه می‌رود

سایر عوامل این نمایش عبارتند از تهیه کننده: علی اسماعیلی، کارگردان: حسن بزرا، جانشین تهیه: امیرحسین طهرانی، مجری طرح: نادر قنبری ،طراح نور: عباس رحمانی‌پور، طراح صحنه و دکور: مرتضی پورحیدری، مدیر تولید: داود طامهری، طراح صدا: عرفان حسن زاده، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: یاسر یارمحمدی، مجری صدا: علی بیرنگ، مدیر تدارکات: تورج سلیمانی، طراح گریم: هاشم جوری.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت رایگان به سایت namaticket.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر