دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
فعال سیاسی در گفتگو با آنا:

مشارکت حداکثری در انتخابات نیاز به تببین خدمات انقلاب دارد/ خواص امیدآفرینی کنند

مشارکت حداکثری در انتخابات نیاز به تببین خدمات انقلاب دارد  خواص امیدآفرینی کنند
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره مولفه‌های لازم جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۲، گفت: مسئولان نظام، مبلغان دینی و کسانی که دستی بر تبلیغ دارند، باید کار‌های ارزنده‌ای که در نظام انجام شده است را بیان کنند.
کد خبر : 851534

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص مولفه‌های لازم برای ایجاد مشارکت بالا در انتخابات، گفت: بزرگترین مشکلی که در جامعه وجود دارد و حل آنها موجب مشارکت حداکثری می‌شود، مسئله معیشت مردم است. اگر معیشت مردم سامان پیدا کند، به نحوی که برنامه‌ها بتواند آینده ارزشمندی را نوید دهد و مردم مطمئن شوند که برنامه‌های اقتصادی به نتیجه می‌رسد، من مانع دیگری را نمی‌بینم.

وی افزود: البته دشمن می خاهد با تبلیغات دشمن و شایعاتی که از این به بعد پراکنده می کند، مردم را ‌کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: کسانی که به جمهوری اسلامی علاقه دارند، امید به آینده را تبیین و عواملی که می‌تواند امیدبخش واقع شود را بیان کنند و بگویند که امروز جمهوری اسلامی یکی‌ از قدرت‌های منطقه است و کارهای بزرگی انجام گرفته است که می‌تواند آینده کشور را بیش از گذشته، شکوفا کند.

ابراهیمی تاکید کرد: مسئولان نظام، مبلغان دینی و کسانی که دستی بر تبلیغ دارند، اعم از سازمان‌ها، وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید کارهای ارزنده‌ای که در نظام انجام شده است را بیان کنند.

وی با بیان اینکه مردم، نظام را دوست دارند،یادآور شد: ما در سالگرد رحلت امام، حضور مردم را مشاهده کردیم. مردم ما، خوب هستند، نیت خیر و امید به آینده دارند، اما باید کارهایی که انجام گرفته است بیان شود. علی‌الخصوص در حوزه نظامی که امروز حرف اول را می‌زنیم و همچنین در صحنه‌‌هایی که نخبگان حضور داشتند و کارهای بزرگی انجام دادند، باید کار آنها تبیین شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: مردم امیدوار باشند که شکوفایی بزرگی در راه است؛ اگر درست اقدامات و خدمات تبیین شود، مردم امیدوار می‌شوند و در صحنه حضور پیدا می‌کنند.

ابراهیمی افزود: انقلاب ما در انتخابات می‌تواند یک صحنه ارزشمندی را با حضور مردم ارائه دهد و این‌ کار شدنی است، اما با یک تبلیغات و کارهای خوب، انشاالله حضور مردم در انتخابات چشمگیر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امام به جمهوریت نظام تاکید داشت،گفت: همیشه در فرمایشات امام  مقام معظم رهبری به این موضوع مهم اشاره شده است.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه نظام مردم را به حساب می آورد و محور انقلاب قرار داده است، بیان کرد: اگر مردم حضور نداشته باشند، ما انقلابی نداریم. پایه اساسی و شکوفایی نظام به وسیله ای مردم است، از این رو باید تلاش شود که مردم در صحنه حضور داشته باشند تا انقلاب معنا پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر