دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هم‌قسم شدن هیأت‌ها برای ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم

هم‌قسم شدن هیأت‌ها برای ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم
نشست شورای هماهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.
کد خبر : 851512

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری علم و فناوری آنا، اولین نشست دبیران شورای هماهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در سال ۱۴۰۲ به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران به مدت ۲ روز در مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی و حجت‌الاسلام زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

**شورایی که محقق کننده وحدت نهاد‌های فرهنگی است

در این نشست حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شنونده دبیران این شورا بود و اظهارداشت: شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور می‌تواند اتحاد مورد تأکید مقام معظم رهبری را عملیاتی کند.

دیگر مهمان این مراسم علیرضا افشار نماینده وزارت کشور در موضوع عفاف و حجاب بود که در خصوص نقش هیأت‌ها در ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی توضیحاتی را ارائه کرد. دبیران شورای شبکه هیأت و تشکل‌های دینی نیز نکات و برنامه‌های خود در این خصوص را تشریح کردند.

در بخش دیگر این نشست با حضور حجت‌الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی درخصوص بحث محتوایی محرم ۱۴۰۲ و ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر