دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 خرداد 1402 - 16:31

استقلال وقت کشی کرد/ ساپینتو از قبل تصمیمش را گرفته بود

استقلال وقت کشی کرد  ساپینتو از قبل تصمیمش را گرفته بود
انتشار پست خداحافظی ساپینتو از تیم استقلال و هوادارانش در روزی که رسانه ها از پیوستن او به تیم آپوئل قبرس خبر داده بودند نشان می داد که او از مدت ها قبل تصمیمش را برای فصل آینده گرفته است.
کد خبر : 851507

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، انتشار پست خداحافظی ساپینتو از تیم استقلال و هوادارانش در روزی که رسانه ها از پیوستن او به تیم آپوئل قبرس خبر داده بودند نشان می داد که او از مدت ها قبل تصمیمش را برای فصل آینده گرفته است  و خیلی هم منتظر مسئولان این باشگاه نیست. از طرفی استقلالی‌ها آشکارا وقت‌کشی کردند تا زمان بگذرد و تکلیف تیمشان در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس روشن شود.

از مصاحبه‌های مسئولان استقلال کاملا مشخص بود که اعتماد لازم و کافی را به مربی پرتغالی ندارند و منتظر فینال جام حذفی هستند. البته شاید اگر استقلال بازی فینال را می‌برد و یک جام تصاحب می‌کرد، معادلات عوض می‌شد، اما بعد از باخت دوباره به پرسپولیس طبیعی بود که ساپینتو نماند.

از طرفی محرومیت ۴ ماهه این مربی هم مزید بر علت شد تا اطمینان استقلالی‌ها برای قطع همکاری با این مربی کامل شود.

ساپینتو حدود دو هفته قبل مذاکرات مقدماتی را با قبرسی‌ها انجام داده بود و خیلی منتظر مسئولان باشگاه استقلال نماند. البته استقلالی‌ها مدام خبر از تمدید قرارداد با این مربی می‌دادند، اما حتی آدم‌های غیر فوتبالی هم کاملاً متوجه می‌شدند که آن‌ها در حال وقت‌کشی هستند و منتظرند تا ببینند آیا ساپینتو می‌تواند انتقام شکست لیگ برتر را از گل‌محمدی و پرسپولیس بگیرد یا نه؟

استقلالی‌ها این روز‌ها در حال رایزنی برای جذب یک مربی اروپایی هستند و البته نیم نگاهی هم به جواد نکونام دارند هر چند که به نظر می رسد برای حصور نکونام در نیمکت استقلال کار راحتی ندارند. 

حالا باید دید تا اواسط هفته بعد تکلیف نیمکت استقلال مشخص می‌شود یا خیر؟

انتهای پیام/

ارسال نظر