دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

احتمال بازگشت جانی دپ به «دزدان دریایی کارائیب»

احتمال بازگشت جانی دپ به «دزدان دریایی کارائیب»
با وجود اختلاف نظرهای شدید جانی دپ و مدیران دیزنی در رابطه با دادگاه‌های این بازیگر با همسر سابقش، حرف و حدیث‌هایی از بازگشت دپ به پروژه پرطرفدار «دزدان دریایی کارائیب» به گوش می‌رسد.
کد خبر : 851437

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری علم و فناوری آنا، طبق صحبت‌های رئیس استودیو دیزنی، این احتمال وجود دارد که جانی دپ بار دیگر در نقش کاپیتان جک اسپارو در فیلم جدید «دزدان دریایی کارائیب» ظاهر شود.

این بازیگر در هر پنج فیلم این فرانشیز که در سال ۲۰۰۳ با فیلم «نفرین مروارید سیاه» شروع شد، نقش اصلی را بازی کرده است. با این حال، پس از آخرین فیلم این مجموعه به نام «مرده‌ها قصه نمی‌گویند» در سال ۲۰۱۷، ظاهراً دپ راه خود را از دیزنی جدا کرد و تصمیم گرفت دیگر هرگز این شخصیت را برای هیچ پروژه دیگری بازی نکند.

این جدایی بعد از دادگاه‌های سال‌های اخیر این بازیگر و همسر سابقش امبر هرد، که ادعا می‌کرد جانی دپ او را مورد آزار جسمی و روحی قرار داده بود، اتفاق افتاد. درگیری بین دپ و هرد در سال ۲۰۱۹ آغاز شد، زمانی که دپ از هرد به دلیل تهمت شکایت کرد. امبر هرد در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۸ در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، ادعا کرده بود که او قربانی آزار خانوادگی بوده است.

در این قائله دو دادگاه برگزار شد، یکی در بریتانیا و دیگری در ایالات متحده. در پرونده تهمت و افترا در بریتانیا، در حالی که دپ هرگز به تجاوز متهم نشد، مشخص شد که او امبر هرد را مورد آزار خشونت آمیز قرار داده است. با این حال، در دادگاه ایالات متحده، ادعا‌های امبر هرد مورد قبول واقع نشد و در نهایت آن دو خارج از دادگاه با هم توافق کردند و در ماه دسامبر هرد یک میلیون دلار به دپ غرامت پرداخت کرد.

در میان جنجال بین دپ و هرد، دیزنی به دپ پشت کرد و طرف هرد را گرفت. بعدها، دپ ادعا کرد که حتی در ازای دریافت ۳۰۰ میلیون دلار حاضر نیست که دیگر به دیزنی برگردد.

در حال حاضر، اگرچه هیچ یک از طرفین تایید نکرده‌اند که می‌خواهند دوباره همکاری‌شان شروع کنند، اما شان بیلی، رئیس استودیوی دیزنی، گفته است که احتمال بازگشت دپ در نقش جک اسپارو در فیلم آینده وجود دارد. گمانه زنی‌ها در مورد حضور احتمالی دپ در پروژه جدید اوایل امسال، زمانی که تهیه کننده فیلم اعتراف کرد که دوست دارد این بازیگر در نقش کاپیتان جک اسپارو بازگردد، مطرح شد.

جری بروکهایمر در گفتگو با مجله انترتینمنت ویکلی روی فرش قرمز مراسم اسکار امسال گفت: «همه ما در حال کار روی آن فیلم بعدی دزدان دریایی هستیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم، فکر می‌کنم به زمانی که یک فیلمنامه عالی داشته باشیم نزدیک می‌شویم.»

او که بیشتر برای بیان هرگونه خبری در مورد بازگشت احتمالی دپ از سوی خبرنگار‌ها تحت فشار قرار گرفت، گفت: «خواهیم دید. من او را دوست دارم. دوست دارم او را در فیلم داشته باشم - این تنها چیزی است که می‌توانم به شما بگویم.»

جانی دپ ماه گذشته در جشنواره معتبر فیلم کن در سال ۲۰۲۳ در حمایت از جدیدترین فیلمش «زان دو بری» ظاهر شد. حضور او در جشنواره فیلم کن در فضای مجازی جنجالی شد و در سالن سینما حضار او را هفت دقیقه ایستاده تشویق کردند. او در واکنش به این ابراز احساسات گفت: «هالیوود نمی‌تواند مرا بایکوت کند، زیرا به هالیوود فکر نمی‌کنم. این یک زمان عجیب و خنده دار است که در آن همه دوست دارند بتوانند خودشان باشند، اما نمی‌توانند.»

انتهای پیام/

ارسال نظر