دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 خرداد 1402 - 14:18
برای بازی در استقلال با سرمربی و مدیرعامل لابی نکردم

سکوت کاپیتان استقلال شکست: از هواداران عذر‌خواهی می‌کنم/ تهمت زنندگان را به خدا واگذار کردم

سکوت کاپیتان استقلال شکست: از هواداران عذر‌خواهی می‌کنم  تهمت زنندگان را به خدا واگذار کردم
کاپیتان تیم فوتبال استقلال بابت اتفاقات سال گذشته از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.
کد خبر : 851357

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید حسین حسینی کاپیتان استقلال با انتشار یک استوری از هواداران این تیم عذر‌خواهی کرد.

این دروازه‌بان در استوری اینستاگرام خود نوشت:سلام به هواداران عزیز استقلال، در این یک هفته خیلی با خودم کلنجار رفتم که چطور جواب شما عزیزان را بدهم اما فقط خدا می‌داند چه روزهایی را پشت سر گذاشتم. همیشه یاد گرفتم به دردِ روزهای سخت دردی دیگر اضافه نکنم و شاید اگر کلامی از زبانم بعد از بازی خارج می‌شد ناراحتی شما را بیشتر می‌کرد.

 به همین دلیل در این چند روز صبر کردم، حرف شنیدم و سختی کشیدم تا  اینکه امروز تصمیم گرفتم حرفم را به شما عزیزان بزنم و بابت باخت در دربی عذر‌خواهی کنم. می‌دانم چقدر ناراحت هستید و چه ساعت‌های تلخی را پشت سر گذاشتید، به خاطر همین از شرمندگی شما سکوت کردم و پیش شما خجالت زده هستم. منِ کاپیتان استقلال  شرمنده‌ام که امسال آنطور که می‌خواستید نشد ولی از شما خواهش می‌کنم اجازه ندهید یک عده ناجوانمرد من را طوری قضاوت کنند که حقم نیست.

هواداران عزیز در این ۱۰ سالی که در استقلال بودم نه از مربی برای بازی کردن خواهش کردم و نه برای ماندن با مدیر عاملی لابی کردم. اگر اینجا در استقلال تیم محبوبم بودم فقط لطف خدا و حمایت هایی که از سمت شما داشتم.  امسال فشارهای بسیار زیادی از خودی و غیر خودی تحمل کردم اما همه را به جان خریدم و سکوت کردم. آن روزها حرفی نزدم و سکوت کردم،امروز خودم و خانواده‌ام ناسزا می‌شنویم و قضاوت هایی در موردم انجام شد که حقم نبود.

در این سالها هر وقت قضاوت شدم همه چیز را به خدا واگذار کردم، الان هم اعتقاد دارم کسانی که این جو ناجوانمردانه  را برای من ساختند جواب کارشان را می‌گیرند. آنهایی که گفتند حسینی بعد از گل تساوی استقلال در دربی ناراحت شده مطمئن باشند که خدا جوابشان را خواهد داد هر چند در مقابل شما هواداران واقعی و دلسوز استقلال سرم پایین است و  همه حرف‌های شما را به دیده منت،می‌گذارم و بابت همه اتفاقات امسال که حتی مقصرش بودم و نبودم از شما عزیزان عذر‌ می‌خواهم.

انتهای پیام/

ارسال نظر