دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 خرداد 1402 - 13:19
لیگ ملت‌های والیبال

سرمربی تیم ملی بیمار شد/ برگزاری تمرین والیبالیست‌ها در غیاب عطایی

سرمربی تیم ملی بیمار شد  برگزاری تمرین والیبالیست‌ها در غیاب عطایی
بهروز عطایی به دلیل سرماخوردگی در تمرین توپی تیم ملی والیبال شرکت نکرد.
کد خبر : 851346

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۳ از ۱۶ تا ۲۱ خرداد جاری به میزبانی دو شهر اوتاوا در کانادا و ناگویای ژاپن برگزار می‌شود.تیم ملی والیبال ایران که روز گذشته در نخستین دیدار خود مغلوب ژاپن شد، فردا (پنج‌شنبه ۱۸ خرداد) در دومین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف لهستان می‌رود.

مردان والیبال ایران عصر امروز به وقت ژاپن تمرین توپی خود را در یکی از سالن‌های فرعی گایشی هال برگزار کردند که بهروز عطایی سرمربی تیم ملی به دلیل بروز علائم سرماخوردگی و برای اطمینان از سرایت نکردن به دیگر بازیکنان، در این تمرین حضور نداشت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران علائم سرماخوردگی را از چند روز پیش داشت و کادر پزشکی تیم برای اطمینان از حضور وی در مسابقه برابر لهستان که در رده‌بندی نخست جهان قرار دارد، توصیه استراحت کامل امروز و ادامه روند درمانی در هتل داد. به همین دلیل ملی‌پوشان تمرینات روز چهارشنبه خود را زیر نظر دیگر اعضای کادر فنی پیش بردند تا بهروز عطایی سرمربی تیم ملی در صورت بهبودی کامل در دیدار فردا با لهستان حضور یابد.

همچون روز‌های گذشته ملی‌پوشان در ابتدای تمرین زیر نظر یاناس به انجام کار‌های کششی و گرم کردن پرداختند. در ادامه بازیکنان تحت نظر پاول وییسکی و با توجه به تقابل فردا مقابل لهستان، چند تاکتیک مختلف را در تمرین خود پیاده کردند.

پایان تمرین امروز به بازی درون تیمی اختصاص داشت. بازیکنان به دو گروه شش نفره تقسیم شدند و مسابقه درون تیمی را با جدیت و تلاش خاصی پیگیری کردند. در حین تمرین طلوع‌کیان و افشاردوست مربیان تیم ملی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر