دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران

تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از تغییر ساعت کاری در ایام هفته و افزایش مراکز معاینه فنی فعال در روز‌های جمعه خبر داد.
کد خبر : 851340

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران در توضیح تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: از روز سه شنبه ۱۶ خرداد ماه در پی مصوبه دولت مبنی بر آغاز ساعت کاری ادارات از ساعت ۶ صبح، این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان نسبت به تطبیق شروع ساعت کاری مراکز با این مصوبه اقدام نموده است. مراکز بیهقی، شهید آبشناسان و شقایق همچون گذشته در تمامی ایام هفته به صورت شبانه روزی و سایر مراکز معاینه فنی و واحد‌های سیار معاینه فنی در روز‌های شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۶ الی ۱۸ فعال هستند.

وی در خصوص فعالیت برخی از مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز‌های جمعه گفت: با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان در ایام هفته به علت مشغله کاری فرصت مراجعه به مراکز را ندارند لذا جهت رفاه حال این افراد  برخی از مراکز در ایام تعطیل نیز فعال هستند. در روز‌های جمعه مراکز معاینه فنی شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام، نیایش، خاوران و امام رضا (ع) از ساعت ۷ الی ۱۴ آماده خدمت رسانی به شهروندان می‌باشند.

مالکی در خصوص نحوه اطلاع از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران خاطر نشان کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از نحوه فعالیت و ساعت کاری مراکز معاینه فنی مطلع شوند.

وی در توضیح  میزان ظرفیت ایجاد شده برای پذیرش اینترنتی در مراکز معاینه فنی تصریح کرد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت زمان،  پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی خودرو شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می‌شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام (شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها  با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی  ایجاد شده در این مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند. البته بجز ده مرکز صدر الاشاره مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر