دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 خرداد 1402 - 09:00

ناکامی کمانداران ایران در مراحل حذفی مرحله سوم کاپ آسیایی سنگاپور

ناکامی کمانداران ایران در مراحل حذفی مرحله سوم کاپ آسیایی سنگاپور
نتایج کمانداران کشورمان در مرحله حذفی مسابقات کاپ آسیایی سنگاپور مشخص شد.
کد خبر : 851245

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات مرحله حذفی مرحله سوم کاپ آسیایی سنگاپور صبح امروز (چهارشنبه) در ماده ریکرو مردان و کامپوند بانوان برگزار شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

محمدحسین گلشنی پس از استراحت در دور اول و دوم مسابقات حذفی ریکرو، در یک شانزدهم نهایی به مصاف نماینده چین‌تایپه رفت و با نتیجه ۶ بر ۵ به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل کمانداری از کره جنوبی به برتری رسید. وی در یک چهارم نهایی و در تیر طلایی با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب حریفی از کره‌جنوبی شد و از صعود به جمع ۴ کماندار برتر بازماند.

رضا شبانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر مقابل کمانداری از سنگاپور به پیروزی رسید. وی در دور بعدی مقابل کمانداری از هنگ‌کنگ با نتیجه ۷ بر ۳ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

در کامپوند بانوان، گیسا بایبوردی پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۱ مقابل کمانداری از تایلند به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی پس از تساوی ۱۴۲-۱۴۲ در تیر طلایی موفق به شکست کمانداری از سنگاپور شد. بایبوردی در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۰ مقابل کمانداری از کره‌جنوبی شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر