دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 خرداد 1402 - 10:44
روابط درویش و وزارت ورزش نه خوب نه بد!

وضعیت گل محمدی در گروی تعیین تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس

وضعیت گل محمدی در گروی تعیین تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس
به نظر می رسد تا زمانی که تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس روشن نشود وضعیت سرمربی این تیم هم نامشخص است.
کد خبر : 851090

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروز مجمع فوق العاده باشگاه استقلال بدون حضور اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار شد و در نهایت بار دیگر تعیین تکلیف ترمیم هیات مدیره این باشگاه به هفته آینده موکول شد در مورد باشگاه پرسپولیس هم به نظر می رسد همین اتفاق رخ می دهد.

مجمع باشگاه پرسپولیس امروز ساعت 16 در محل باشگاه برگزار می شود و اینکه آیا همه اعضای هیات مدیره در این نشست حاضر شوند یا خیر مشخص نیست. برخی اخبار حکایت از این دارد که اعضای هیات مدیره سرخپوشان هم در نشست حاضر نمی‌شوند.

چیزی که این وسط مشخص شده این است که بین دو هیات مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس تفاوت هایی وجود دارد. اعضای هیات مدیره استقلال به طور متحد  جلسه امروز حاضر نشدند اما در مورد پرسپولیس به نظر می رسد این شرایط حاکم نباشد به طور مثال درحالی که شب گذشته حسین خبیری عضو هیات مدیره پرسپولیس استوری تندی علیه قربانزاده رئیس سازمان سازی گذاشت اما رضا درویش مدیرعامل این باشگاه در برنامه فوتبال برتر نسبت به اختلاف بین وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی واکنش دوپهلویی داشت.

این همان موضوعی است که چند روزی است در موردش اظهارات متناقضی مطرح شده و گفته می شود بین حمید سجادی و درویش در این زمینه اختلاف به وجود آمده است و حتی عده ای معتقد هستند برخی اخبار در مورد درویش مبنی بر بازنشستگی او بی دلیل با اختلافش با وزارت ورزش نیست.

موضوع مدیریتی در باشگاه پرسپولیس یک طرف ماجراست چرا که تا زمانی که وضعیت مدیریتی این باشگاه مشخص نشود تکلیف یحیی گل محمدی هم روشن نمی شود. او با وجودی که یک سال دیگر قرارداد دارد اما تمایلی به ماندن ندارد و به صراحت این موضوع را هم گفته است. گل محمدی هنوز لیست خرید هم به باشگاه نداده و این وسط باید تکلیف لیست خروجی و ورودی تیم هم مشخص شود.

یحیی گل محمدی فعلا در تهران حضور دارد و برخلاف برخی اخبار که گفته می شود به سفر رفته فعلا منتظر تعیین تکلیفش با پرسپولیس است. قرار بود در صورتی که امروز تکلیف مدیریت باشگاه مشخص شد با مسئولان باشگاه جلسه ای داشته باشد اما اگر امروز تکلیف مدیریتی سرخپوشان مثل استقلال به هفته بعدی منتقل شود مشخص نیست وضعیت گل محمدی با سرخ ها به کجا می رسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر