دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 خرداد 1402 - 11:04
ذوالنوری:

مجلس یازدهم برای توسعه روابط پارلمانی با عمان آمادگی دارد

مجلس یازدهم برای توسعه روابط پارلمانی با عمان آمادگی دارد
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نایب رییس و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای عمان، بر توسعه روابط پارلمانی و آمادگی مجالس دو کشور بر تسهیل ارتباطات و رفع موانع احتمالی گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری تأکید کرد.
کد خبر : 851082

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در سفری یک روزه به عمان با شیخ «یعقوب بن محمد الحارثی» همتای خود در مجلس شورای عمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای عمان برگزار شد، دو‌طرف بر توسعه روابط پارلمانی و آمادگی مجالس دو کشور بر تسهیل ارتباطات و رفع موانع احتمالی گسترش همکاری‌های اقتصادی و تجاری تأکید کردند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این سفر، در نشستی صمیمی با حضور سفیر و مسئولان و کارکنان سفارت جمهوری اسلامی، ضمن استماع گزارش‌ها و پیشنهاد‌های مطرح شده و بررسی راهکار‌های تقویت و توسعه نقش، جایگاه و فعالیت‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان، در زمینه‌های دیپلماسی عمومی، اقتصادی و فرهنگی بر پیگیری حل مشکلات بازرگانان، تجار و سرمایه گذاران ایرانی در عمان تأکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر