دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 خرداد 1402 - 13:07

گلایه کاراته کا‌ها از شرایط نامناسب خوابگاه نصرت و سیستم سرمایشی محل تمرینات

گلایه کاراته کا‌ها از شرایط نامناسب خوابگاه نصرت و سیستم سرمایشی محل تمرینات
شرایط نامناسب تمرینی در آکادمی ملی المپیک صدای اعتراض ملی پوشان کاراته را به همراه داشته است.
کد خبر : 850987

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، اردوی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک در جریان است هر چند که شرایط برای کاراته کا‌ها از لحاظ  امکاناتی چندان مطلوب و مساعد نیست.

طبق پیگیری های خبرنگار آنا ماجرا از این قرار است که از لحاظ سیستم خنک کننده کاراته کاران با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند، اما به دلیل اینکه در آستانه بازی‌های آسیایی هستند کادرفنی تیم ملی کاراته و خود ورزشکاران بدون توجه به این موضوع با انگیزه مضاعف در حال پیگیری تمرینات هستند.

البته تمام مشکلات به این جا ختم نمی‌شود، زیرا اکثر ورزشکاران که در خوابگاه نصرت اسکان دارند از شرایط آنجا چندان راضی نیستند و معتقدند آنجا نه تنها برای ملی پوشان کاراته بلکه حتی برای سایر رشته‌های ورزشی مانند بوکسور‌ها و شمشیربازان چندان تعریفی ندارد.

این در حالی است که این مرحله از اردو‌ها تا روز پنجشنبه ادامه دارد و طبق نظر کادرفنی قرار شده پس از ۳ روز دوباره اردو‌ها استارت بخورد و باید دید آیا مسئولان آکادمی چاره‌ای برای حل این مشکل در نظر خواهند گرفت یا خیر.

اهالی کاراته معتقد هستند با این‌همه افتخارآفرینی مظلوم واقع شده اند و درست نیست با این رشته که یکی از شانس‌های اصلی برای کسب مدال در هانگژو است چنین برخوردی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر