دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 خرداد 1402 - 22:22
در راستای تأمین نیروی انسانی صورت می‌گیرد؛

همکاری مشترک دانشگاه آزاد نجف‌آباد و اتاق بازرگانی اصفهان

همکاری مشترک دانشگاه آزاد نجف‌آباد و اتاق بازرگانی اصفهان
تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و اتاق بازرگانی اصفهان در راستای تأمین نیروی انسانی امضا شد.
کد خبر : 850883

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از نجف‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برای تأمین نیروی انسانی توسعه صادرات شهرستان نجف‌آباد با اتاق بازرگانی اصفهان تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند. 

در نشستی که در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد با برشمردن ظرفیت‌های موجود در این دانشگاه برای کمک به حل چالش‌های صنعت، پیشنهاد ایجاد دفتر اتاق بازرگانی اصفهان در این دانشگاه را ارائه داد و این امر را در ایجاد نگرش جدید در فعالان صنعت تأثیرگذار دانست. 

فرید نعیمی با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری‌های نوین در صنایع کشور بیان کرد: در راستای بهره‌وری بیشتر در حوزه تولید، می‌توان از ظرفیت‌های موجود در دانشکده‌های مختلف برای کمک به رفع مشکلات صنایع و توسعه آن‌ها استفاده کرد.

نعیمی با استقبال از همکاری دانشگاه با اتاق بازرگانی اصفهان در راستای تربیت نیروی صادراتی پیشنهاد راه‌اندازی مدرسه عالی مهارت را ارائه کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان هم در این نشست بر استفاده از ظرفیت‌های پارلمان بخش خصوصی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برای کمک به تامین نیروی انسانی مورد نیاز صنایع بر ایجاد ساز و کار‌های رشد صادرات در این شهرستان تأکید کرد.

امیر کشانی برنامه‌ریزی پارلمان بخش خصوصی اصفهان را به منظور تربیت کارشناس خبره صادراتی طی چهار سال پیش رو تشریح کرد و گفت: با وجود داشتن تولید صادراتی برای موفقیت در بازار جهانی، باید کارشناسانی حاذق در این حوزه را تربیت کنیم که دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد می‌تواند در این حوزه با اتاق اصفهان تعامل داشته باشد و نخستین گام آن تعریف و تدوین سرفصل‌های آموزشی در این زمینه است.

انتهای پیام/

ارسال نظر