دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 خرداد 1402 - 00:33

نامه اعتراض آمیز فدراسیون تنیس روی میز ایران به فدراسیون جهانی بابت نیما عالمیان

نامه اعتراض آمیز فدراسیون تنیس روی میز ایران به فدراسیون جهانی بابت نیما عالمیان
مسئولان فدراسیون تنیس روی میز ایران نامه اعتراض آمیزی را برای فدراسیون جهانی ارسال کرد.
کد خبر : 850881

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، چند روز پیش بود که مسابقات جهانی تنیس روی میز قهرمانی جهان در آفریقای جنوبی با درخشش نمایندگان چین به پایان رسید.از ایران هم چهار ورزشکار در این رویداد حضور داشتند و به استثنای نوشاد عالمیان که توانست به جمع ۳۲ نفر برتر جهان صعود کند ۳ ورزشکار دیگر ایران در همان دور نخست از گردونه مسابقات حذف شدند.

پس از پایان مسابقات هم فدراسیون جهانی رنکینگ جدید این رشته را اعلام کرد که در کمال تعجب امتیازات جدید نیما عالمیان برای او محاسبه نشد تا هم در رنکینگ جهانی با تنزل مواجه شود و هم این مساله اعتراض او و مسئولان فدراسیون تنیس روی میز ایران را به همراه داشته باشد. مسئولان فدراسیون ایران با ارسال نامه ای اعتراض آمیز خواستار تجدیدنظر و رسیدگی به این موضوع هستند.

در همین زمینه نیما عالمیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه امتیازات جدید برای او محاسبه نشده است، اظهار داشت: با اینکه توانستم وارد مسابقات جهانی شوم و خود ورود به رقابت‌های جهانی امتیازاتی به همراه دارد، اما مسئولان فدراسیون جهانی در کمال تعجب امتیاز من را محاسبه نکرده‌اند.

وی افزود: اینکه مصدوم شدم از عهده من خارج است و برای همین هم مسئولان فدراسیون تنیس روی میز ایران با نامه‌نگاری‌های انجام شده با فدراسیون جهانی در صدد هستند تا حق و حقوق من را بگیرند و امتیازاتی که به من تعلق نگرفته دوباره برایم حساب شود.

عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران تصریح کرد: اکنون‌هم باید نزدیک به ۱۰ امتیاز برای من در نظر بگیرند چون با این اتفاق ممکن است در رنکینگ جهانی با چند پله صعود مواجه شوم به جایگاه بهتری صعود کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر