دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 خرداد 1402 - 08:40
باید نقاط ضعفم را به قوت تبدیل کنم

محمدی: عملکردم در قرقیزستان خوب نبود/ روی غفلت مدال طلا را از دست دادم

محمدی: عملکردم در قرقیزستان خوب نبود  روی غفلت مدال طلا را از دست دادم
عضو تیم ملی کشتی فرنگی گفت: به هیچ وجه از عملکردم در مسابقات قرقیزستان راضی نیستم، چون روی غفلت در ثانیه پایانی مدال طلا را از دست دادم.
کد خبر : 850695

ایمان محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره مسابقات بین‌المللی رنکینگ کشتی قرقیزستان اظهار داشت: مسابقات سطح بالایی داشت و رقابت‌های خوبی برگزار شد، زیرا کشور‌های آسیایی با ترکیب اصلی خودشان در این تورنمنت شرکت کرده بودند و در کنار آن حضور کشور‌هایی نظیر گرجستان، ترکیه و... سطح مسابقات را نسبت به سایر رویداد‌ها دو چندان کرده بود. با آمادگی خوبی هم وارد شده بودند.

وی درباره اینکه آیا از نحوه عملکرد خودش راضی بود یا خیر، گفت: از عملکرد خودم راضی نیستم زیرا انتظاری جز مدال طلا از خودم نداشتم و متاسفانه روی غفلت در ثانیه پایانی مدال طلا را از دست دادم و این خیلی برایم سخت بود.

عضو تیم ملی کشتی درباره سطح رقبایش تصریح کرد: رقبا خیلی سختی بودند چون تمام عنوانداران جهان در این تورنمنت و در وزن من شرکت داشتند. از این‌رو هم با کهنه‌کار‌ها و هم با نفرات جدید کشتی گرفتم که این اتفاق خوبی برای من بود.

محمدی درباره مسابقه خودش با ابولادزه که با شکست تلخی برای او همراه بود، گفت:هنوز هم باورم نمی‌شود کشتی را به او باخته‌ام، زیرا خیلی از کشتی‌گیر گرجستان سرتر بودم و تا ۴۰ ثانیه پایانی با نتیجه ۴ بر صفر پیش بودم، اما در آن لحظات که اسمش را نمی‌دانم چه چیزی بگذارم روی یک اشتباه و غافلگیری کشتی تمام شده بازی را باختم.

وی با اشاره به اینکه باید تا پیش از مسابقات جهانی صربستان نقاط ضعف خود را به قوت تبدیل کند، اظهار داشت: تقریبا ۱۰۰ روز فرصت داریم تا با آمادگی خوب وارد مسابقات جهانی صربستان شویم و در این مدت از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد و قطعا با برنامه پیش می‌روم. باید نقاط ضعفی که دارم را به نقطه قوت خودم تبدیل کنم تا ان‌شاءالله نماینده خوبی برای مردم کشورم باشم.

ملی‌پوش کشتی در پایان عنوان کرد: باید از مسئولان فدراسیون کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم، زیرا تمام امکانات برای ما فراهم کرده اند و امیدوارم این ناکامی را در صربستان جبران تا به این شکل بتوانم کمی از زحمات و محبت کادرفنی و مسئولان فدراسیون را جبران کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر