دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
جانشین وزیر دفاع:

پارک‌های علم و فناوری از نهاد‌های اجتماعی موثر در امر توسعه فناوری هستند

پارک‌های علم و فناوری از نهاد‌های اجتماعی موثر در امر توسعه فناوری هستند
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: پارک‌های علم و فناوری به عنوان یکی از نهاد‌های اجتماعی موثر در امر توسعه فناوری و به تبع آن، توسعه اقتصاد دانش بنیان و اشتغال‌زایی تخصصی، مورد توجه بسیاری از کشور‌های جهان واقع شده است.
کد خبر : 850643

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سردار سید مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح از مراحل ساخت پارک علم و فناوری شیخ بهایی در محل پردیس اصفهان دانشگاه صنعتی مالک اشتر بازدید کرد.

وی طی بازدید از امکانات پارک علم و فناوری شیخ بهایی دانشگاه صنعتی مالک اشتر ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت فیزیکی پروژه، از مدیران و دست اندرکاران قدردانی کرد و گفت: یکی از مهمترین نکات در این زمینه، عزم جدی بر راه اندازی پارک بود که نشان از دید آینده نگرانه است.

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به ماهیت پارک‌های علم و فناوری،افزود: این پارک‌ها به عنوان یکی از نهاد‌های اجتماعی موثر در امر توسعه فناوری و به تبع آن، توسعه اقتصاد دانش بنیان و اشتغال‌زایی تخصصی، مورد توجه بسیاری از کشور‌های جهان واقع شده است.

سردار فرحی با تاکید بر مزایای فراوان پارک‌های علم و فناوری،تاکید کرد: پارک‌های علم و فناوری را محیطی مناسب برای استقرار و حضور حرفه‌ای شرکت‌های فناوری کوچک و متوسط، واحد‌های تحقیق و توسعه، صنایع و موسسات پژوهشی است که در تعامل سازنده با دانشگاه‌ها به فعالیت‌های فناوری اشتغال دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر