دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
سرلشکر موسوی:

همیشه یک گام از دشمن جلوتر هستیم

همیشه یک گام از دشمن جلوتر هستیم
فرمانده کل ارتش گفت: همیشه سعی کرده‌ایم با توجه به تهدید دشمنان در حوزه‌های فناوری به روز باشیم و یک گام از آنها جلوتر باشیم.
کد خبر : 850554

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرلشکر «سید‌عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در مراسم بهره‌برداری همزمان از ۸۸۸ واحد مسکونی سازمانی کارکنان ارتش در ۶ شهر کشور در مشهد اظهار داشت: به برکت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتقای توان و آمادگی رزمی در اوج تحریم‌ها پیشرفت‌های بزرگی به دست آورده‌ایم.

وی افزود: امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در بهترین سطح آمادگی و هم افزایی قرار دارند و هر ماموریتی که فرمانده معظم کل قوا اراده بفرمایند در کمترین زمان ممکن وارد عمل می‌شوند در واقع ارتش در اجرای مأموریت حراست از استقلال و تمامیت ارضی کشور کاملاً تواناست و با تمام قدرت می‌تواند هر زمانی در هر عرصه که لازم باشد ماموریت خود را انجام دهد.

فرمانده کل ارتش گفت: اهداف بزرگی پیش چشم داریم که با خوب بودن و ممتاز بودن نمی‌شود به این اهداف دست پیدا کرد بلکه باید در سطحی بالاتر از ممتاز بودن قرار گرفت و الگو شد.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: همیشه سعی کرده‌ایم با توجه به تهیدات دشمنان در حوزه‌های فناوری به روز باشیم و یک قدم از دشمنانمان جلوتر باشیم بنابراین هیچگاه متوقف نیستیم و همواره در حرکت خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه هیچکس امسال در ارتش بازنشسته نمی‌شود مگر اینکه تکلیف منزل شخصی اش مشخص شده باشد،گفت: ۶۰ هزار واحد مسکونی شخصی برای کارکنان ارتش در حال ساخت است که تا پایان امسال تعدادی از آن‌ها آماده تحویل می‌شود چرا که معتقدیم کارکنان ارتش به هیچ وجه نباید دغدغه مسکن داشته باشند و باید در طول دوره خدمت خود از منازل سازمانی استفاده کنند، ضمن آنکه علاوه بر ساخت منزل سازمانی، ساخت منزل شخصی نیز برای کارکنان دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر