دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آغاز انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی
انتخاب رشته داوطلبان باآزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز پنج‌شنبه ۱۱ خرداد آغاز شد.
کد خبر : 850532

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی  از امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه  آغاز و تا روز شنبه ۲۰ خرداد  ادامه خواهد داشت. آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه‌مند به انتخاب رشته/محل‌های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشند می‌توانند با استفاده از کددسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش  آموزش کشور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس    www.azmoon.org     نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

به داوطلبان توصیه می‌شود،   ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد  خود حفظ نمایند.

ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعداد‌های درخشان) مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی نیز آغاز شد.

داوطلبین با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد‌های درخشان مقطع کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته / محل‌های درخواستی اقدام نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر