دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 00:40

میرزایی: به پرسپولیس کمک کردند تا قهرمان شود!/ اگر در بازی بودم به تیم کمک می‌کردم+ فیلم

میرزایی: به پرسپولیس کمک کردند تا قهرمان شود!  اگر در بازی بودم به تیم کمک می‌کردم+ فیلم
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: من اگر در این بازی بودم به تیم کمک می‌کردم، هر چند دعای خیرم پشتشان بود.
کد خبر : 850503

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا میرزایی پس از باخت استقلال مقابل پرسپولیس و از دست رفتن قهرمانی با صدایی گرفته، گفت: آنقدر از دست داور حرص خوردیم که صدایم گرفت. داور ۶ بازی در لیگ قضاوت کرده است. ۱۰ دقیقه در حالی که تیم ما در حال حمله کردن است طول می‌کشد تا داور تعویض شود. داور جایگزین هم اصلا خوب نبود. گلی که زدند، اصلا خطا نبود. سعید مهری به من گفت و قسم خورد که خطا نکردم. آن صحنه را خطا می‌گیرد و توپ آن‌ها گل می‌شود، ولی ۲ توپ بعدی که واضحاً خطاست را نمی‌گیرد. دردمان را به چه کسی بگوییم؟

وی در واکنش به این که آبی‌ها امروز خوب نبودند، ادامه داد: تیم ما بیشتر از پرسپولیس موقعیت ایجاد کرد. پرسپولیس یک موقعیت داشت و ۲ گل زد. اصلا موقعیتی نداشت و به پرسپولیس کمک کردند. حیف این همه جمعیت که برای دیدن این بازی آمده بودند و به حق قهرمانی نشدند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: من اگر در این بازی بودم به تیم کمک می‌کردم، هر چند دعای خیرم پشتشان بود. متاسفانه بدموقعی یامگا مصدوم شد و شرمنده هوادارانی که آمدند شدیم.

میرزایی در خصوص عمل جراحی خودش اظهار داشت: من ان‌شاءالله پایم در ابتدا باید صاف شود، مثل دیگر پایم بشود تا ببینیم دکتر چه چیزی می‌گوید و بتوانم عمل کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر