دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 23:41

پور علی‌گنجی: تمام ایران به افتخار پرسپولیس دست می‌زنند

پور علی‌گنجی: تمام ایران به افتخار پرسپولیس دست می‌زنند
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:فکر می‌کنم تمام ایران به افتخار پرسپولیس دست می‌زنند و انرژی مثبت می‌فرستند که لایق بهترین‌ها هستیم.
کد خبر : 850492

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرتضی پور علی گنجی پس از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: تبریک به هوادارانی که در ورزشگاه هستند و همچنین هوادارانی که از قاب گیرنده‌های تلویزیونی ما را تشویق می‌کردند و برای ما انرژی مثبت فرستادند، واقعا نمی‌دانم به چه شکلی از آنها تشکر کنم.

وی افزود: این همه لطف تنها از دست خداوند بر می‌آید که شامل حامل ما شد. امسال با تمام سختی‌هایی که داشتیم و پشت سر گذاشتیم از مصدومیت‌ها گرفته تا بازیکنانی که از ما جدا شدند، شرایطی داشتیم که تمرکز کامل را حفظ کردیم. با قدرت مانند برادر و خانواده کنار هم بودیم و مزد زحمات خودمان را چه در لیگ و چه در جام حذفی با قهرمانی گرفتیم. فکر می‌کنم تمام ایران به افتخار پرسپولیس دست می‌زنند و انرژی مثبت می‌فرستند که لایق بهترین‌ها هستیم. هر سال لایق رسیدن به جام هستیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: خداراشکر دومین بار است که پرسپولیس دبل می‌کند و یک افتخار تاریخی بود که ما در آن حضور داشتیم. امیدوارم همانطور که سروش گفت طرفداران، بازیکنان و مدیریت تیم‌های مقابل به پرسپولیس احترام بگذارند. ان‌شاالله در کنار این هواداران بتوانیم یک جام خیلی خوب ببینیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر