دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 15:17
رسول خطیبی:

تصمیم نهایی من بازگشت به سرمربیگری است/ از چند تیم پیشنهاد دارم

تصمیم نهایی من بازگشت به سرمربیگری است  از چند تیم پیشنهاد دارم
مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان گفت که تصمیم گرفته به نیمکت مربیگری بازگردد.
کد خبر : 850395

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، رسول خطیبی درباره دوران حضور خود در باشگاه مس سونگون ورزقان اظهار داشت: من با هدف ارتقای ورزش آذربایجان وارد مدیریت باشگاه مس سونگون شدم در این یک سال، ساختارسازی خوبی کردیم و به موفقیت‌های بزرگی در رشته‌های مختلف دست یافتیم. باشگاه مس اکنون تنها در فوتسال خلاصه نمی‌شود و در اکثر رشته‌های ورزشی مدعی است.

وی در مورد علاقه خود به بازگشت به نیمکت مربیگری تصریح کرد: من یک فوتبالی هستم و عشق و علاقه من به مستطیل سبز است. پس از یک سال مدیریت در فوتسال، تصمیم گرفته‌ام که دوباره به زمین فوتبال برگردم و سرمربیگری کنم. در روزهای گذشته از چند تیم پیشنهاد همکاری دریافت کرده‌ام و تصمیم نهایی من، بازگشت به سرمربیگری خواهد بود. در چند روز آینده تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در ادامه گفت: تا این لحظه مسئولیت مدیریت باشگاه را برعهده دارم و پیگیر امور باشگاه هستیم، اما با تصمیمی که به بازگشت به مستطیل سبز گرفته‌ام، پیشنهادهایی را در راستای ارتقای جایگاه مس و آذربایجان به مسئولان رده بالا داده‌ام. منتظر هستیم تا تصمیمات لازم گرفته شود و تا تصمیم نهایی، امور باشگاه بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر