دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اسکارلت جوهانسون برای همیشه با جهان سینمایی مارول خداحافظی کرد

اسکارلت جوهانسون برای همیشه با جهان سینمایی مارول خداحافظی کرد
کریس همزوُرث و اسکارلت جوهانسون، دو تن از محبوب‌ترین بازیگران جهان سینمایی مارول و اعضای «انتقام‌جویان» به این پروژه بازنخواهند گشت.
کد خبر : 850056

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری علم و فناوری آنا، کریس همزوُرث و اسکارلت جوهانسون، که قبلاً در فیلم «انتقامجویان» همکار بودند، به تازگی قرار بود که دوباره با هم در یکی از فیلم های جدید «تبدیل شوندگان» همکاری کنند. طرفدارهای جهان سینمایی مارول بی‌صبرانه منتظر تماشای بازیگران محبوبشان در یکی از فیلم‌های دیگر مجموعه مارول بودند. اما خبرها و تحولات جدید به شدت مایه ناامیدی طرفداران جهان سینمایی مارول شده‌اند.

کریس همزوُرث و اسکارلت جوهانسون، دو تن از محبوب‌ترین بازیگران جهان سینمایی مارول و اعضای «انتقام‌جویان» به این پروژه بازنخواهند گشت. درعوض، این زوج هنری قرار است که با هم در دنیای سینمایی یک کتاب کمیک دیگر یعنی «تبدیل شوندگان» هم بازی شوند.

غافلگیری جدید برای طرفدارهای «تبدیل شوندگان» ساخت یک فیلم لایو-اکشن دیگر از این فرانشیز به نام «ظهور درندگان» است. «تبدیل شوندگان یک» یک پیش درآمد انیمیشنی است که قرار است توسط دو کمپانی پارامونت انیمیشن و نیکلدئون انیمیشن تولید شود.

در این فیلم پرستاره خواهیم دید که چگونه اپتیموس پرایم و مگاترون، متحد هم نیستند و در عوض به دشمنان خونی هم در دنیای «تبدیل شوندگان» مبدل می‌شوند. کریس همزورث، که بیشتر به خاطر ایفای نقش تور معروف است، به جای اپتیموس پرایم در این فیلم صحبت خواهد کرد.

همزمان، اسکارلت جوهانسون که بیشتر او را به خاطر ایفای نقش بیوه سیاه می‌شناسند، نقش جنگجوی شهر اتوبوت به نام الیتا را بازی می کند. بازیگران با استعدادی مانند کیگان-مایکل کی، جان هام، لورنس فیشبورن و برایان تایری هنری به ترتیب در نقش مگاترون، بامبلبی، سنتینل پرایم و آلفا تریون را بازی می کنند.

با وجود این ستاره‌های معروف، به نظر می‌رسد که «تبدیل شوندگان یک» به یک انیمیشن حماسی تبدیل شود. از نظر برخی، تصمیم کریس همسورث و اسکارلت جوهانسون به ترک جهان سینمایی مارول و پیوستن به فرانشیز «تبدیل شوندگان» می‌تواند یک غافلگیری باشد.

به هر حال آنها به دلیل ایفای نقش تور و بیوه سیاه محبوب خوانندگان این کتاب‌های کمیک هستند. بدون شک این که همزمورث و جوهانسون دیگر در هیچ یک از فیلم های جهان سینمایی مارول حاضر نخواهند شد، برای بسیاری ناراحت کننده خواهد بود، اما آنها این شانس را خواهند داشت تا در «تبدیل شوندگان: یک» به کاراکترهای قدیمی حیاتی تازه ببخشند.

گفته می‌شود که تاریخ اکران این فیلم از ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ به ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۴ تغییر یافته است. اگرچه تنها چند هفته فاصله بین این دو تاریخ وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که این فیلم به فصل پررونق تابستان سالن‌های سینمای امریکا نمی‌رسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر