دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مدل نظارت شورای ائتلاف بر عملکرد نمایندگان مجلس مشخص شد

مدل نظارت شورای ائتلاف بر عملکرد نمایندگان مجلس مشخص شد
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، از تهیه مدل مخصوص امتیازدهی به نمایندگان توسط شورای ائتلاف در هر حوزه انتخابیه خبر داد.
کد خبر : 850027

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی روز یکشنبه ۷ خردادماه با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.

در ابتدای این نشست «حدادعادل» با تاکید بر لزوم بررسی دقیق عملکرد و اقدامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی که سال ۱۳۹۸ با لیست شورای ائتلاف وارد مجلس شده بودند به مصادیقی از نحوه ارزیابی کارنامه کاری نمایندگان اشاره و بر نگاه جامع و دقیق به اقدامات نمایندگان تاکید کردند.

در ادامه جلسه رضا داوری دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با ارائه گزارشی از روند بررسی عملکرد نمایندگان و مصادیق مورد توجه در خصوص ارزیابی و نظارت بر عملکرد هر کدام از نمایندگان مجلس، از تهیه فرم مخصوص امتیاز دهی به نمایندگان توسط شورای ائتلاف حوزه انتخابیه خبر داد.

مطابق این فرم اعضای شورای ائتلاف هر استان نیز به عنوان نیرو‌های مورد اعتماد و اجماع هر منطقه نسبت به عملکرد نماینده حوزه انتخابیه خود اظهار نظر خواهند کرد که جمع بندی این گزارش نیز به عنوان یکی از مسیر‌های موثر در تصمیم‌گیری نسبت به نمایندگان مجلس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر