دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
06 خرداد 1402 - 10:44
ماجرای عجیب انتخاب سرمربی تیم ملی بعد از کی‌روش

77 روز از انتخاب قلعه نویی گذشت اما از امضای قرارداد خبری نیست

77 روز از انتخاب قلعه نویی گذشت اما از امضای قرارداد خبری نیست
از 21 اسفند که امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده هنوز قرارداد وی با فدراسیون فوتبال به صورت رسمی امضا نشده است.
کد خبر : 849489

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، 21 اسفند سال گذشته امیر قلعه نویی بعد از کش و قوس های فراوان بعد از کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد و سپس در اقدامی عجیب تازه در تاریخ 6 اردیبهشت سال جاری حکم سرمربیگری به وی داده شد.

نکته اینجاست درحالی که فاصله انتخاب سرمربی تیم ملی تا صدور حکمش یک ماه و چند روز طول کشید فدراسوین فوتبال همچنان قرارداد رسمی سرمربی تیم ملی و همچنین دستیاران او را آماده نکرده است و اکنون قلعه نویی و مربیانش هیچ کدام با فدراسیون قرارداد رسمی ندارند.

77 روز از انتخاب قلعه نویی گذشت اما از امضای قرارداد خبری نیست

این در شرایطی است که تیم ملی در ماه جاری خود را برای مسابقات کافا آماده می کند و همچنین قرار است به زودی یک دستیار خارجی به جمع اعضای کادرفنی اضافه شود. یعنی قرار است دستیار خارجی هم بدون قرارداد رسمی کار کند؟ اگر سرمربی تیم ملی هم خارجی بود آیا حاضر می شد بدون قرارداد رسمی کار کند؟

البته این موضوع فقط شامل کادرفنی تیم ملی مردان ما نمی شود و اعضای کادرفنی تیم ملی بانوان هم بدون قرارداد در حال کار هستند. به نظر می رسد سیستم تنظیم قرارداد در فدراسیون فوتبال همچون موارد دیگری که در این فدراسیون مشاهده می شود به صورت قدیمی و منسوخ شده است و مشخص نیست چرا مسئولان فدراسیون فوتبال نسبت به این موضوع بی توجه هستند و یا حداقل به نظر می رسد فعلا در اولویت های مدیران سئول نشین نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته