دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
قربانی در واحد تهران غرب مطرح کرد؛

لزوم نقش آفرینی نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین برنامه توسعه هفتم کشور

لزوم نقش آفرینی نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین برنامه توسعه هفتم کشور
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در اولین دوره طرح ملی اعتلا در واحد تهران غرب بر لزوم نقش آفرینی نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین برنامه توسعه هفتم کشور تاکید کرد.
کد خبر : 849347

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اولین دوره  تعالی بخشی و معرفت افزایی ویژه مسئولین، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی "طرح ملی اعتلا"  با حضور محمد قربانی گلشن آباد، معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولین، استادان، کارکنان تهران غرب با مشارکت واحد‌های شهر قدس، شهریار، ملارد و فرشتگان در روزهای دوم و سوم خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران غرب برگزار شد.

در این مراسم محمد قربانی گلشن آباد، معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی، با ابراز خرسندی از حضور در بین اساتید شرکت کننده در اولین دوره اعتلا، با اشاره به اینکه طرح اعتلا یک طرح ملی است گفت: متولی عملیاتی شدن طرح اعتلا در کل کشور دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در ادامه با بیان تفاوت معاونت امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با این معاونت در سایر ارگانها و سازمانها، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه بسیار بزرگی است و بیش از 22 هزار عضو هیئت علمی در آن فعالیت می کنند می توانیم از این ظرفیت فاخر و بنیادی بهره شایان و شایسته در حوزه تصمیم سازی ببریم.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: لازم است در تدوین نهایی و تصویب برنامه هفتم توسعه کشور، دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی ایفاد کرده و سهم عمده ای در اجرای برنامه های کلان کشور داشته باشد. 

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به توانمندی بسیار بالای علمی دانشگاه آزاد در علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی ، تولید، صنعت و علوم انسانی گفت: دانشگاه آزاد در حوزه اجتماعی نیز می تواند نقش آفرین باشد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در سطوح بالای قوای سه گانه کشور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد حضور دارند گفت: با برنامه ریزی می توان از این ظرفیت عظیم نخبگانی استفاده کرد که قریب به 7 میلیون دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی به همراه خانواده بزرگ این دانشگاه در هر حوزه ای وارد شده، سربلند و سرافراز بیرون آمده و به فضل الهی در آینده نیز چنین خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته