دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 خرداد 1402 - 20:58
طعنه‌های تمام نشدنی سرمربی پرسپولیس به ساپینتو

گل‌محمدی:استقلالی‌ها می‌خواهند روی داور فشار بیاورند و اقدامشان غیر حرفه‌ای است/ کار آن مربی را من می‌کردم امسال تیم نداشتم!

گل‌محمدی:استقلالی‌ها می‌خواهند روی داور فشار بیاورند و اقدامشان غیر حرفه‌ای است  کار آن مربی را من می‌کردم امسال تیم نداشتم!
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: روی هر دو پنالتی که داور برای هوادار گرفت بحث دارم.
کد خبر : 849342

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس و هوادار اظهار داشت: بازی را خوب و طوفانی شروع کردیم و دو گل خوب زدیم. ما نیمه اول را بعد از زدن دو گل به‌خوبی کنترل کردیم اما حریف در نیمه دوم انرژی بیشتری گذاشت و بیشتر تلاش کرد. همین باعث شد  کمی ناخوداگاه عقب بکشیم و حتی گل خوردیم.

وی افزود: من روی هر دو پنالتی که برای هوادار اعلام شد بحث دارم. این بازی برای ما راحت نبود چون بازیکنان در آخر فصل تحت فشار بسیار زیادی از نظر بدنی و حتی ذهنی هستند. ما شش روز فرصت داریم تا خوب ریکاوری کنیم و آماده بازی فینال شویم.امیدوارم روندی را که داشتیم طی کنیم و برای بازی آخر به خوبی مهیا شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص فینال جام حذفی و دیدار با استقلال گفت: دوم شدن در این جام هیچ لطفی ندارد. برای رسیدن به فینال بازی های سختی را پشت سرگذاشتیم و تیم های قدرتمندی را بردیم و سخت به فینال رسیدیم. امسال با بازیکنانی کار کردم که کارهای بزرگی انجام داده اند. در سخت ترین شرایط توانستند تیم را بالا بکشند و قهرمان لیگ شوند. این بازیکنان لایق بهترین ها هستند. امیدوارم مسئولان هم اهتمام بیشتری داشته باشند و به مشکلات این بازیکنان رسیدگی کنند. باید به این تیم توجه بیشتری شود.

خبرنگاری در خصوص اینکه استقلالی‌ها مدعی شدند باید برای این بازی داور خارجی بیاورند از گل‌محمدی پرسید که وی پاسخ داد: ز نظر من امروز هر دو پنالتی که برای هوادار گرفتند درست نبود. این که عنوان شده داوری خارجی آورده شود توهین و بی احترامی به داوران ایرانی است. استقلالی ها می خواهند تیم داوری را تحت فشار قرار دهند. این را هم خودشان می دانند که دارند چکار می کنند  و این اقدام آنها غیرحرفه ای است. مطمئنا به موقع در مورد این مسائل صحبت خواهم کرد.

وی تاکید کرد: سال گذشته اتفاقاتی رخ داد که من را شش جلسه محروم کردند اما یک مربی امسال آمد هر چه دلش خواست گفت اما آقایان مسئول رویشان را برگرداندند! دلیل این کار چیست؟ اگر این کار را من کرده بودم امسال تیم نداشتم! خود آقایان می دانند که چکار کردند اما رویشان را برگردانده اند که این رفتار درستی نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته