دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 خرداد 1402 - 12:23
هیات مدیره‌ای که حاضر به بازگشت نیست

راز اصرار نمایندگان مجلس به بومی‌سازی مدیریتی در نفت آبادان چیست؟

راز اصرار نمایندگان مجلس به بومی‌سازی مدیریتی در نفت آبادان چیست؟
اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در صورت مخالفت با استعفا، حاضر نیستند به سمت خود برگردند.
کد خبر : 848738

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، صنعت نفت آبادان در حالی موفق شد در لیگ برتر فوتبال ایران ماندگار شود که نتایج این تیم در فاصله هشت هفته تا پایان مسابقات گویای آن بود که این تیم به همراه نفت مسجدسلیمان به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند اما برخلاف انتظار عموم علاقه‌مندان به فوتبال ایران، زردپوشان آبادان توانستند فاصله ۸ امتیازی با مس کرمان را از بین ببرند و با اختلاف ۳ امتیاز نسبت به این تیم در رتبه چهاردهم قرار بگیرند تا فصل آینده استان خوزستان دو نماینده در لیگ برتر داشته باشد و البته در صورت بازگشت استقلال خوزستان با سابقه قهرمانی لیگ برتر، تعداد نماینده‌های این استان به سه تیم افزایش پیدا می‌کند. 

هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در حالی استعفا کرد که مهم‌ترین رکن هر مجموعه‌ای به خصوص یک مجموعه ورزشی اعضای هیات مدیره هستند اما اعضای هیات مدیره این باشگاه تصمیم گرفته تا استعفا کند و حتی در صورت مخالفت با استعفا، به سمت خود باز نمی گردند، موضوعی که روح‌الله محمدی سخنگوی هیات مدیره باشگاه در صحبتی که با آنا داشت تأیید کرد.

در شرایطی که احمد پارو در ابتدای فصل به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره باشگاه حضور داشت در میانه فصل از سمت خود برکنار شد که دلیل آن جذب بازیکنانی فاقد کیفیت مدنظر سرمربی تیم به همراه تسویه با برخی بازیکنان بدون هماهنگی با دیگر اعضای هیات مدیره بود. برکناری ادسون تاوارز مربی برزیلی تیم و استخدام عبدالله ویسی در شرایطی صورت گرفت که عموم هواداران صنعت نفت مخالف چنین موضوعی بودند اما این اتفاق رخ داد و ویسی توانست در ۸ بازی ۱۳ امتیاز بگیرد و تیمش تنها در یک بازی مقابل سپاهان در اصفهان بازنده شد. 

باشگاه صنعت نفت پس از آوردن عبدالله ویسی بابت نتایج ضعیف هم تیمش را جریمه نکرد و حتی پس از شکست مقابل سپاهان هم به خاطر بازی خوب مقابل تیمی که آن زمان صدرنشین لیگ برتر بود، به اعضای تیم پاداش داده شد. 

در شرایطی که صنعت نفت تلاش می‌کرد تا در لیگ برتر بماند، نمایندگان آبادان در مجلس از وزیر خواستند تا اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت بومی باشند تا امور باشگاه در آبادان پیگیری شود. اعضای هیات مدیره باشگاه هم به این خاطر بلافاصله پس از اتمام لیگ برتر به صورت دسته جمعی استعفا کردند چون خواسته نمایندگان شهر در مجلس بومی سازی هیات مدیره بوده است. 

لازم به ذکر است که اعضای تیم صنعت نفت ۶۸ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و کلیه بدهی‌های آنها مربوط به دو فصل گذشته با آنها تسویه شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر