دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 ارديبهشت 1402 - 11:34
با غلبه بر رقیبان صورت گرفت؛

قهرمانی تیم خراسان شمالی در مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

قهرمانی تیم خراسان شمالی در مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی
مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی شیراز برگزار شد و تیم خراسان شمالی به قهرمانی این دوره دست یافت.
کد خبر : 847690

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از شیراز، مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور به میزبانی واحد شیراز برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس در این‌باره اظهار کرد: این مسابقات به مدت هفت روز در سالن ورزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با شرکت ۱۰ تیم منتخب از مناطق ده‌گانه دانشگاه آزاد اسلامی و یک تیم از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

محمدرضا قائدی توضیح داد: رقابت‌های والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در سال ۱۴۰۲ از ۱۹ اردیبهشت آغاز شد و تیم‌ها بر اساس جدول مسابقات در قالب دو گروه پنج و شش تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت مسابقات رده‌بندی و فینال ۲۵ اردیبهشت جاری برگزار شد.

قهرمانی تیم خراسان شمالی در مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بیان کرد: در پایان این رقابت‌ها در جریان بازی فینال بین تیم کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و تیم کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی بعد از بازی نزدیک و جذاب، تیم خراسان شمالی(بجنورد) توانست با غلبه بر تیم تبریز به مقام اول این دوره از مسابقات نائل شود و تیم استان آذربایجان شرقی نایب قهرمان مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور شد. 

وی یادآور شد: در بازی رده‌بندی که با مسابقه بین دو تیم استان‌های خوزستان و اصفهان برگزار شد، پس از مسابقه‌ای جذاب و دیدنی تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان توانست مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کند.

قهرمانی تیم خراسان شمالی در مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

قائدی از برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی سراسر کشور به میزبانی مجدد دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در دهه اول خرداد خبر داد و به آنا گفت: وجود امکانات ورزشی مناسب در واحد شیراز و شرایط مناسب آب و هوایی این شهر در فصل بهار شرایط مطلوبی را برای میزبانی این مسابقات ایجاد کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر