دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 فروردين 1402 - 09:55

تسهیل مبادلات تجاری با استفاده از ضمانت‌نامه‌های بانکی در بانک کشاورزی

تسهیل مبادلات تجاری با استفاده از ضمانت‌نامه‌های بانکی در بانک کشاورزی
بانک کشاورزی در سال ۱۴۰۱ با صدور نزدیک به ۷۰ هزار میلیارد ریال انواع ضمانت نامه بانکی برای مشتریان، وجهی دیگر از اثرگذاری خود را در تسهیل مبادلات تجاری و رشد اقتصادی جامعه نشان داده است.
کد خبر : 843650

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری آنا ، بانک کشاورزی، شعب این بانک از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان اسفندماه، بیش از ۲۷ هزار فقره انواع ضمانت نامه بانکی ریالی به مبلغ ۶۹ هزار و ۷۳۷ میلیارد ریال برای متقاضیان صادر کرده اند که این مبلغ نسبت به سال ۱۴۰۰ رشدی معادل ۱۰۹ درصد داشته است.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی با هدف ارائه خدمات بانکی کامل و جامع به هموطنان گرامی در گسترده‌ترین شبکه شعب سیستم بانکی در اقصی نقاط کشور، در کنار ارائه خدمات رایج بانکی، با بهره گیری از سامانه یکپارچه صدور ضمانت نامه، طیف وسیع و متنوعی از انواع ضمانت نامه‌های ریالی و ارزی بانکی را با امکان استعلام اصالت ضمانت نامه‌های صادر شده از طریق تارنمای بانک، صادر می‌کند.

ضمانت نامه‌های بانکی بانک کشاورزی به لحاظ کاربردی انواع مختلفی دارند که از آن جمله می‌توان به ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار، مناقصه یا مزایده، انجام تعهدات، پیش پرداخت، استرداد کسور حسن انجام کار، ارزی، گمرکی و تعهد پرداخت اشاره کرد

انتهای پیام/

ارسال نظر