دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 فروردين 1402 - 09:50

پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد در بانک کشاورزی

پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد در بانک کشاورزی
بانک کشاورزی تمهیداتی فراهم کرد تا شهروندان بتوانند با افتتاح حساب سپرده «احسان» در این بانک، تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد، دریافت کنند.
کد خبر : 843647

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری آنا، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با افتتاح حساب سپرده طرح احسان در شعب این بانک و پس از گذشت حداقل یک ماه از زمان سپرده گذاری، طبق جداول و شرایط طرح از مزایای آن بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، از جمله مزایای طرح احسان بانک کشاورزی می‌توان به دریافت تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد و یا با کارمزد ۴ درصد، امکان واگذاری امتیاز سپرده گذاری توسط اشخاص حقیقی به خانواده و دیگر افراد و توسط اشخاص حقوقی به پرسنل خود، عدم نیاز به مسدود کردن وجه در حساب، امکان دریافت تسهیلات تا دو برابر میانگین حساب، امکان بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماهه اقساط و افتتاح حساب با حداقل مبلغ یک میلیون ریال، اشاره کرد. 

دارندگان سپرده احسان می‌توانند پس از گذشت حداقل یک ماه از زمان سپرده گذاری، طبق جداول و شرایط طرح ازتسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد و یا با کارمزد ۴ درصد بهره‌مند شوند. امکان واگذاری امتیاز سپرده گذاری توسط اشخاص حقیقی به خانواده و دیگر افراد و توسط اشخاص حقوقی به پرسنل خود، عدم نیاز به مسدود کردن وجه در حساب، امکان دریافت تسهیلات تا دو برابر میانگین حساب، امکان بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماهه اقساط و افتتاح حساب در این طرح با مبلغ یک میلیون ریال از مزایای طرح احسان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر