دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
پس از یک هفته غیبت از آنتن؛

«نون خ» به تلویزیون برمی‌گردد

«نون خ» به تلویزیون برمی‌گردد
چهارمین فصل از سریال مناسبتی «نون خ» به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی و کارگردانی سعید آقاخانی پس از یک هفته غیبت به آنتن شبکه یک برمی‌گردد.
کد خبر : 841768

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سریال جدید سعید آقاخانی امشب با پخش خلاصه قسمت‌های قبلی از ساعت ۲۲ به آنتن شبکه یک باز می‌گردد.  پخش این سریال از سه‌شنبه اول فروردین ماه آغاز شده و تا ۱۶ فروردین، ۱۴ قسمت از آن روی آنتن رفته بود.

«نون خ» که بیش از یک هفته به احترام شب‌های قدر روی آنتن نرفت تاکنون بیش از ۷ میلیون و ۷۲۲ هزار بار در تلوبیون تماشا شده است.

تا چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۹ قسمت از «نون خ» روانه آنتن خواهد شد و دو قسمت پایانی نیز دوم و سوم اردیبهشت همزمان با عید فطر پخش می‌شود.

در فصل چهارم این سریال به موضوعاتی چون مشکلات پیری جمعیت، ضرورت کارآفرینی و افزایش جمعیت در فضایی کمدی پرداخته شده و علاوه بر بازیگران محبوب فصل‌های قبل، هومن حاج عبداللهی و بیژن بنفشه‌خواه نیز به فهرست بازیگران اضافه شده‌اند.

سعید آقاخانی، حميد رضا آذرنگ، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، مجید یاسر، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صهبا شرافتی، امیر سهیلی، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، راضیه دهقان، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، وريا امينى، اکرم یدی، مهرنوش طوسی، كاوان كاكايی، ابراهيم اسدى، شبنم عظيمى بازیگران سریال «نون. خ» هستند.

پیش از این «نون خ ۱» نوروز ۹۸، «نون خ ۲» اواخر فروردین ۹۹ و «نون خ ۳» نوروز ۱۴۰۰ از شبکه اول روی آنتن رفته‌اند. این مجموعه جزو سریال‌های موفق تلویزیون در فضای طنز و کمدی است و فصل چهارم آن نیز با استقبال روبرو شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر