دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 فروردين 1402 - 05:13
کادرفنی با تجربه‌ای بالای سر تیم ملی است

جوادی: تلاش ما وزنه‌برداران موفقیت در مسابقات جهانی است

جوادی: تلاش ما وزنه‌برداران موفقیت در مسابقات جهانی است
عضو تیم ملی وزنه‌برداری گفت:خوشبختانه کادرفنی با تجربه‌ای بالای سر ما هستند که از علم و دانش بالایی برخوردارند.
کد خبر : 839935

مصطفی جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در خصوص شرایط اردویی تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: تازه چند روز است مرحله جدید اردوی تیم ملی با کادرفنی جدید آغاز شده و برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌شویم. 18 ورزشکار به این اردو دعوت شده‌اند و منتظریم تا کادرفنی براساس تعیین رکورد گیری یا حتی وضعیت بدنی و تمرینی ملی‌پوشان نفرات اعزامی را مشخص کنند. 

وی افزود: به دلیل انتخابات فدراسیون اردوها با تاخیر آغاز شد و تازه اوایل اردوها است و چندان شرایط بدنی‌مان خوب نیست. البته به مرور زمان می‌توانیم به شرایط و فرم بهتری از لحاظ آمادگی بدنی و حتی رکوردی برسیم. تمام هدف ما این است تا در مسابقات جهانی که حکم گزینشی المپیک را دارد، به بهترین نتیجه ممکن برسیم. 

عضو تیم ملی وزنه‌برداری درباره تمرین زیر نظر کادرفنی جدید گفت: خوشبختانه کادرفنی با تجربه‌ای بالای سر ما هستند که از علم و دانش بالایی برخوردار و سابقه زیادی هم دارند و این یک مساله کلیدی برای موفقیت  محسوب می‌شود. امیدوارم که بتوانیم در کنار هم به آن چیزی که وزنه‌برداری ایران لیاقتش را دارد دست پیدا کنیم.

جوادی درباره اینکه برای قهرمانی آسیا آیا در وزن ۸۹ کیلوگرم وزنه خواهد زد یا خیر، گفت: برای المپیک که می‌خواهم در وزن ۸۹ کیلوگرم وزنه بزنم و برای قهرمانی آسیا هم دلم می‌خواهد در این وزن به روی تخته بروم، اما باز همه چیز به نظر نهایی کادرفنی بستگی دارد.  

نایب قهرمان جهان از اینکه سکان مدیریتی فدراسیون به اهلش سپرده شده است، ابراز خوشحالی کرد و اظهار داشت: در دوران سرپرستی که مسئولان فدراسیون فوق‌العاده ظاهر شدند و نشان داده‌اند که تیم قوی هستند. ورود حامیان مالی قدرتمند به وزنه‌برداری نمایانگر بهتر شدن اوضاع در این رشته المپیکی است. زیرا این مساله به طور حتم به نفع ما خواهد بود تا بدون دغدغه هم رو به جلو برویم و هم در سایر موارد شاهد اتفاقات بهتری باشیم.

وی با اشاره به اینکه به تازگی چند میله هالتر برای اردوها از طرف مسئولان فدراسیون خریداری شده است، گفت: در زمان مدیریت گذشته از لحاظ وسایل سخت افزاری دچار معضل بودیم اما اکنون مسئولان فدراسیون در تکاپو هستند تا شرایط بهتری از این لحاظ برای ما فراهم کنند. خوشبختانه به تازگی چند دست میله هالتر در تمرینات اضافه شده و با استفاده از آنها در حال تمرین کردن هستیم. شرایط خوبی از تمامی جهات در اردوها برای ما حکفرما است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر