دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 فروردين 1402 - 13:45
نگاهداری:

مرکز پژوهش‌های مجلس در مسیر تحقق شعار سال گام بر می‌دارد

مرکز پژوهش‌های مجلس در مسیر تحقق شعار سال گام بر می‌دارد
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس در سال ۱۴۰۲ در مسیر تحقق شعار سال و تاثیر آن در بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم گام برخواهد داشت.
کد خبر : 839925

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲) در دیدار نوروزی با کارکنان و پژوهشگران این مرکز ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه، گفت: تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت را در سال جاری باید به فال نیک گرفت که امیدواریم پایان آن با خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی با اتفاقات خوش همراه باشد.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ به عنوان «مهار تورم و رشد تولید»، تصریح کرد: تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مهار تورم، رشد تولید و مردمی سازی به ویژه در حوزه اقتصاد که دغدغه‌های کارشناسی پژوهشی و کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس نیز بوده است، مسیر کارکردی و نقشه راه روشنی برای سال ۱۴۰۲ است.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس یادآور شد: مجموعه کارهای مرکز پژوهش‌های مجلس در سال ۱۴۰۱ روی موضوع مهار تورم، رشد تولید و مردمی سازی در حوزه‌های مختلف در برنامه هفتم توسعه و منشور حکمرانی مردمی متمرکز بود که این مسیر در سال پیش رو با قوت هر چه بیشتر امتداد خواهد یافت.

نگاهداری افزود: یکی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام سال ۱۴۰۲، بر موضوع تقویت سرمایه‌گذاری و نقش اقتصاد دانش بنیان بر رشد تولید بود که مجموعه بحث‌ها و تحلیل‌های مرکز در برنامه هفتم توسعه نیز بر همین محورها استوار بوده است.

وی در پایان تاکید کرد: مرکز پژوهش‌های مجلس در امتداد اقدامات پژوهشی و کارشناسی خود در سال ۱۴۰۱، در سال ۱۴۰۲ نیز در مسیر تحقق شعار سال و تأثیر آن در بخش‌های مختلف به ویژه بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم، گام بر خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر