دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
سخنگوی طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛

امدادرسانی به ۵۸ هزار نفر، در طرح نوروزی ۱۴۰۲

امدادرسانی به ۵۸ هزار نفر، در طرح نوروزی ۱۴۰۲
سخنگوی طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر ۱۴۰۲ جمعیت هلال احمر گفت: در طرح امداد نوروزی امسال، به ۵۸ هزار نفر، امدادرسانی شده است
کد خبر : 839903

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، وحید سلیمی سخنگوی طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر با اشاره به آمار خدمات ارائه شده از روز ۲۴ اسفندماه تا روز سیزدهم فرودین‌‎ماه گفت: امدادگران جمعیت هلال‌احمر از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۲، در ۴۰۷۹ عملیات پوشش حوادث شرکت کردند که از این تعداد ۱۸۷۵ مورد حوادث جاده‌ای، ۱۶۱ مورد پوشش حوادث جوی، ۱۵۷ مورد عملیات کوهستان، ۱۵۷۰ مورد مراجعات حضوری، ۲۳۹ عملیات شهری، ۲۳ مورد عملیات زمین‌لرزه، ۱۷ مورد عملیات صنعتی کارگاهی، ۳۵ مورد عملیات در محیط‌های آبی- ساحلی و ۲ مورد نیز سایر عملیات بوده است.

سخنگوی طرح‌های نوروزی هلال‌احمر ادامه داد: در این مدت به ۵۸ هزار نفر امدادرسانی شده است. از این تعداد، ۴۶۶۲ نفر خدمات اسکان اضطراری، ۱۵۸۲ نفر انتقال به مراکز درمانی، ۲۵ هزار و ۱۷۶ نفر درمان در محل و ۲۸۱ نفر نیز، خدمات انتقال به مناطق امن را دریافت کرده اند.

او با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در این مدت ۳۴۶ مورد عملیات نجات فنی انجام داده و ۳۹۴ مصدوم سوانح جاده‌ای را رهاسازی کرده اند، از انجام تست قندوفشارخون برای ۲۶ هزار و ۸۶۳ نفر خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر