دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در بیست و هشتمین آیین ملی تجلیل از خادمان

«عبدالحمید قدیریان» سینماگرِ خادمِ قرآن شد

«عبدالحمید قدیریان» سینماگرِ خادمِ قرآن شد
«عبدالحمید قدیریان» در بیست و هشتمین آیین ملی تجلیل از خادمان قرآن به عنوان سینماگرِ خادمِ قرآن با حضور رئیس جمهور معرفی شد و نشانِ ملی دریافت کرد.
کد خبر : 839801

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، «عبدالحمید قدیریان» در بیست و هشتمین آیین ملی تجلیل از خادمان قرآن به عنوان سینماگرِ خادمِ قرآن با حضور رئیس جمهور معرفی شد و نشانِ ملی دریافت کرد.

به گفته عباس صالح مدرسه‌ای؛نماینده کارگروه هنرمندانِ سینمایی انجمن خادمان قرآن کریم، (خادم القرآن)، عنوان رسمی در حوزه نشان های رسمی کشور است که بر اساس ضوابطی مشخص و طی سی سال گذشته از میان برگزیدگان و نخبگان حوزه های مختلف فعالیت های قرآنی انتخاب و معرفی می شوند.

وی با اشاره به عملکرد کارگروه هنرمندانِ سینمایی انجمن خادمان قرآن گفت: این کارگروه با هدفِ تکریم و تشویقِ نُخبگانِ قرآنی و استفاده از تجربیات آنان برای پیشبرد مقاصد عالیه قرآنی تشکیل شده است.
 
این کارگروه برای معرفی سینماگرانِ قرآنی در حوزه فیلم و سینما به منظور تجلیل در بیست و هشتمین آیین ملی تجلیل از خادمان قرآن و اعطای نشان عالی خادم القرآن فعالیت می کند و افزون بر شناسایی چهره های مشهور و مطرح، به دنبال کشف اساتید مهجور و نجیب در این حوزه است. گفتنی است در طی ۲۷ دوره انتخاب خادمان قرآن کریم در حوزۀ فیلم و سینما تابه حال فقط ۱۳ نفر معرفی شده‌اند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر