دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 فروردين 1402 - 06:11
جهاد اسلامی و حماس:

«عملیات الخلیل» پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی است

«عملیات الخلیل» پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی است
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی در «الخلیل» که منجر به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست شد،گفت: جنایات اشغالگران علیه مردم ما بی پاسخ نخواهد ماند.
کد خبر : 839755

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا به نقل از فلسطین الیوم، «طارق عز الدین» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، در واکنش به عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی در الخلیل، گفت: این عملیات پاسخی طبیعی به جنایت اعدام شهید «محمد العصیبی» و هجوم به مسجد مبارک الاقصی است.

وی افزود: جنایات اشغالگران علیه مردم ما در کرانه باختری، بیت المقدس و هجوم شهرک نشینان به مسجد مبارک الاقصی بی پاسخ نخواهد ماند.

سخنگوی جهاد اسلامی تاکید کرد: تلاش رژیم اشغالگر برای تحمیل نقشه‌های خود بر قدس اشغالی و مسجدالاقصی با حملات مقاومت فلسطین به شکست خواهد انجامید و گُردان مقاومت جنین که نیرو‌های آن در سراسر کرانه باختری حضور دارند تیغی در گلوی رژیم اشغالگر جنایت کار باقی خواهد ماند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز با استقبال از عملیات شهادت طلبانه الخلیل، گفت: این عملیات در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی انجام شد.

منابع خبری  گزارش دادند: «محمد رائد نایف برادعیه» جوان ۲۳ ساله فلسطینی با خودرو شماری از نظامیان صهیونیست را در ورودی شهرک «بیت امر» واقع در شمال الخلیل زیر گرفت که منجر به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست شد.

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد: نظامیان صهیونیست به سمت عامل این حمله تیراندازی کردند که منجر به شهادت وی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر