دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 فروردين 1402 - 18:27
در پیامی صورت گرفت

تسلیت رئیس جمهور در پی رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین سید صادق حکیم

تسلیت رئیس جمهور در پی رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین سید صادق حکیم
رئیس جمهور در پیامی رحلت حجت‌الاسلام سید صادق حکیم را به حوزه‌های علمیه، علمای اعلام کشور دوست و برادر عراق، بیت مکرم حکیم، به ویژه برادر ارجمندشان سید حیدر حکیم و همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم و سایر بستگان تسلیت گفت.
کد خبر : 839742

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، سید ابراهیم رئیسی با تسلیت رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین سید صادق حکیم تصریح کرد: این عالم مجاهد همراه پدر والامقام خود، در راه مبارزه با رژیم بعثی رنج و مصائب فراوانی تحمل کرد و همزمان تلاش‌های زیادی برای ترویج و تبیین فرهنگ و معارف ائمه اطهار (ع) و خدمت خالصانه به مردم نمود و آثاری ارزشمند به یادگار گذاشت.
متن پیام تسلیت رئیس جمهور به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
إذا ماتَ المؤمن الفقیه ثلُمَ فی ألإسلام ثُلمة لا یَسُدّها شَیء
رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سید صادق حکیم فرزند برومند شهید گرانقدر حضرت آیت‌الله سید محمدباقر حکیم، موجب تاثر و اندوه خاطر گردید.
این عالم مجاهد همراه پدر والامقام خود، در راه مبارزه با رژیم بعثی رنج و مصائب فراوانی تحمل کرد و همزمان تلاش‌های زیادی برای ترویج و تبیین فرهنگ و معارف ائمه اطهار (ع) و خدمت خالصانه به مردم نمود و آثاری ارزشمند به یادگار گذاشت. اینجانب این ضایعه را به حوزه‌های علمیه، علمای اعلام کشور دوست و برادر عراق، بیت مکرم حکیم، به ویژه برادر ارجمندشان جناب حجت‌الاسلام والمسلمین سید حیدر حکیم و همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم و سایر بستگان معزز تسلیت می‌گویم و در این ماه پر فیض از درگاه خداوند بزرگ برای آن عالم پارسا، رحمت واسعه و همنشینی با اجداد طاهرینش را مسالت دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته