دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 فروردين 1402 - 13:54
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

مردم ایران پرچمدار آزادگی و عزت در دنیا هستند

مردم ایران پرچمدار آزادگی و عزت در دنیا هستند
فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با خانواده شهیدان میرشریفی و گوهری با بیان اینکه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان پشتوانه عظیم و همیشگی انقلاب هستند، گفت: امروز ملت بزرگ، مستقل و مقتدر ایران اسلامی در سایه نظام جمهوری اسلامی پرچمدار آزادگی و عزت در دنیا هستند.
کد خبر : 839716

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، امیر خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت‌الاسلام «سید احمد قاضی» رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و در راستای تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان با خانواده‌های معظم شهیدان سیدمجید و سیدمحسن میرشریفی و خلبان شهید بابک گوهری دیدار و گفتگو کرد.  

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این دیدار ضمن تبریک ۱۲ فروردین با بیان اینکه رای بیش از ۹۸ درصد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۵۸، یکی از افتخارات مهم نظام به رهبری حضرت امام (ره) به شمار میرود، گفت: امروز ملت بزرگ، مستقل و مقتدر ایران اسلامی در سایه نظام جمهوری اسلامی پرچمدار آزادگی و عزت در دنیا هستند.

وی با بیان اینکه این روز بزرگ و سرنوشت ساز، روز به ثمر نشستن خون‌های پاک شهیدان است اظهار کرد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان پشتوانه عظیم این انقلاب و نظام هستند و انشاءالله بیشترین سهم را در تحقق حکومت اسلامی امام زمان (عج) دارند.

امیر واحدی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار و ادای دین به مقام شهدا است خاطرنشان کرد: همه ما قدردان شهدا و خانواده شهدا هستیم و این انقلاب به برکت خون شهیدان به این جایگاه رفیع و والا رسیده است و شما خانواده شهدا سرمایه‌های عظیم و همیشگی این انقلاب هستید.

گفتنی است، خلبان شهید بابک گوهری در سال۷۳ در رسته خلبانی به استخدام نیروی هوایی ارتش در آمد و پس از اتمام دوره آموزشی در پایگاه شهید لشگری مشغول انجام وظیفه شد و در سال ۸۴ در یک سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید سید محسن میر شریفی در سال ۵۷ در رسته فنی به استخدام نهاجا درآمد و در فرماندهی آماد این نیرو مشغول انجام وظیفه شد که در سال ۶۱ در خیابان رسالت تهران به دست منافقین ترور و به درجه رفیع شهادت نایل آمد. سید مجید میر شریفی برادر شهید محسن میر شریفی جمعی سپاه بوده که در منطقه عملیاتی سومار در سال ۶۰ به فیض شهادت نائل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر