دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 فروردين 1402 - 23:07
شباب الاهلی به خاطر من از استقلال شکایت نکرد

قائدی:بازیکنان استقلال با اسنپ موتوری به تمرین می‌آیند! + فیلم

قائدی:بازیکنان استقلال با اسنپ موتوری به تمرین می‌آیند! + فیلم
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت:بازی خوبی با ذوب‌آهن بود هر چند از این نتیجه هم خوشحالیم و هم ناراحت هستم.
کد خبر : 839669

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مهدی قائدی پس از برتری استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی خوبی بود هر چند از این نتیجه هم خوشحالیم و هم ناراحت هستم نمی‌دانم واقعأ چه چیزی بگویم.

وی درباره بدهی باشگاه استقلال به استراماچونی گفت: واقعا از این متعجب هستم زیرا پولی که چهار یا پنج سال پیش مبلغ کمی بوده اکنون به این مبلغ تغییر کرده است. من را به باشگاه شباب الاهلی فروختند و باز بدهی او را ندادند. واقعأ نمی‌دانم در داخل باشگاه چه چیزی می‌گذرد. حتی سر مساله من به باشگاه شباب الاهلی بدهکار هستند و حدود 2 هفته پس از صحبتی که با مسئولان آن باشگاه داشتم از آنها خواهش کردم که فعلأ دست نگه دارند و آنها هم به درخواست من احترام فعلأ دست نگه داشته‌اند. از این بابت از آنها بی نهایت سپاسگذارم زیرا رفتار خوبی از خود نشان دادند. اگر بحث شباب الاهلی هم وسط می‌آمد به طور حتم کلأ همه چیز باشگاه بسته می‌شد. آنقدر مشکلات زیاد است نمی‌دانیم به کدامیک از آنها پی ببریم. 

قائدی تاکید کرد: خیلی از بچه‌ها با اسنپ موتوری می‌آیند. همه ماشین خود فروخته‌اند و خانه‌ای را که داشتند، اجاره دادند و خودشان مستأجر شده‌اند. اولین بار است که شاهد چنین چیزی هستم. من دلم برای این وضعیت می‌سوزد و هر کاری که بخواهم انجام بدهم، نمی‌توانم.

ادامه مصاحبه را در فیلم زیر ببینید:

انتهای پیام/

ارسال نظر