دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 فروردين 1402 - 00:03
شهردار اوشان، فشم و میگون در گفت‌وگو با آنا خبر داد:

آزادسازی و پاکسازی معابر شهری، اولویت مدیریت شهری

آزادسازی و پاکسازی معابر شهری، اولویت مدیریت شهری
شهردار اوشان، فشم و میگون از آزاد سازی و پاکسازی معابر شهر و جمع آوری محل های معاند موجود در محور فشم به میگون خبر داد.
کد خبر : 839539

سید محمدرضا شهبازی شهردار اوشان، فشم و میگون در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه جامعه خبرگزاری آنا، درباره پاکسازی و آزادسازی معابر شهری در سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: روز گذشته ۹ فروردین ماه طی یک اقدام جهادی، آزادسازی یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی منطقه رودبار قصران با همکاری مسئولین بازرسی کل کشور انجام شد.

شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: طرح آزادسازی معابر شهری و تخریب ملک‌های مزاحم در سال جدید، از محور فشم به میگون آغاز شده است و به جد پیگیر این موضوع هستیم تا رضایت شهروندان را بیش از گذشته کسب کنیم.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح مسئولان سازمان بازرسی کل کشور نظارت ویژه ای داشتند و با تلاش خدمات شهری و همکاری اداره راه و شهرسازی، با هدف تأمین رفاه شهروندان و رفع گره های ترافیکی به منظور بهبود و ارتقاء سطح کیفی حمل و نقل و تردد شهری این عملیات انجام شد.

 شهبازی با بیان اینکه روز گذشته نیز محلی با حضور مسئولین استانی و کشوری آزادسازی شد گفت: آزاد سازی معابر، پیش نیاز و بستر توسعه شهر است و در همین راستا آزاد سازی معابر در اولویت کاری شهرداری قرار گرفته است. شهروندان در این زمینه مطالبات زیادی داشتند که با توجه به درخواست و مطالبات شهروندان، این اقدام مورد توجه ویژه مدیریت شهری قرارگرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر