دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
09 فروردين 1402 - 12:48
آخرین اخبار از باشگاه استقلال

پیگیری سجادی استقلال را امیدوار کرد/ مهلت پرداخت طلب استراماچونی بیشتر شد!

پیگیری سجادی استقلال را امیدوار کرد  مهلت پرداخت طلب استراماچونی بیشتر شد!
مدیران باشگاه استقلال از شب گذشته تا امروز به پرداخت طلب استراماچونی امیدوار شدند.
کد خبر : 839464

مرتضی رحمانی_ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، لغو جلسه هیات مدیره یک اپراتور تلفن همراه برای پرداخت مطالبات مربی سابق و ایتالیایی استقلال باعث نگرانی مسئولان این باشگاه و البته هواداران این تیم شد و طی یکی دو روز گذشته موجی از نگرانی در بین طرفداران این تیم به وجود آورد اما از شب گذشته تا امروز اتفاقاتی رخ داده که شاید استقلال را از این پرونده نجات بدهد.

طی پیگیری های خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، مسئولان استقلال جلساتی متعدد را برای تامین مبلغ بدهی استراماچونی برگزار کردند. هواداران استقلال در چند روز گذشته حمید سجادی وزیر ورزش را هم مورد انتقاد قرار داده اند که چرا نسبت به شرایط آبی پوشان بی تفاوت است و چرا کاری برای این تیم انجام نمی دهد اما طبق شنیده های خبرنگار آنا از شب گذشته تا امروز نیز حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در تماس با استقلالی ها  به آنها اعلام کرده که این موضوع را پیگیری خواهد کرد چون بحث مورد نظر ملی است و در این راستا وزارت ورزش تلاش خود را برای حل این مشکل انجام خواهد داد.

همچنین مسئولان باشگاه استقلال نیز متوجه شدند برای پرداخت طلب استراماچونی و همچنین ارسال نامه توافق با این مربی به فیفا تا روز یازدهم فروردین فرصت دارند و قائدتا یک روز بیشتر فرصت داشتن در این پرونده می تواند خیلی برای مسئولان این باشگاه حیاتی باشد.

برای عضویت در کانال ورزشی خبرگزاری آنا اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته