دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
09 فروردين 1402 - 11:58
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی:

احیای روابط ایران و عربستان شکستی برای سیاست خارجی اسرائیل است

احیای روابط ایران و عربستان شکستی برای سیاست خارجی اسرائیل است
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از سیاست‌ها و تحرکات نتانیاهو گفت: توافق ایران و عربستان یک شکست بزرگ برای اسرائیل و سیاست خارجی آن است.
کد خبر : 839450

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، به دنبال ادامه نگرانی‌های مقامات و محافل صهیونیست از توافق ایران و عربستان برای ازسرگیری روابط، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی اعلام کرد که احیای مناسبات ایران و عربستان یک شکست برای سیاست خارجی اسرائیل است.

لیبرمن در گفتگو با شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی،گفت: بنیامین نتانیاهو باید از منصب نخست‌وزیری کناره‌گیری کند و او درحال انجام یک مانور فریبکاری است. او بر اوضاع تسلط ندارد و ما شاهد یک نتیجه بد هستیم. به عنوان مثال یکی از بدترین نتایج سیاست‌های نتانیاهو، تجدید روابط ایران و عربستان بود که یک شکست برای سیاست خارجی اسرائیل محسوب می‌گردد و ما می‌بینیم که در منطقه خلیج فارس چه می‌گذرد.

وی از «یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی و «بنی گانتس» وزیر جنگ سابق این رژیم خواست تا مذاکرات درباره پروژه تغییرات قضایی را متوقف کنند.

وزیر جنگ پیشین رژیم اشغالگر با بیان اینکه نتانیاهو در حال انجام مانور فریبکاری است، گفت، نتانیاهو به وظایف خود عمل نمی‌کند و صلاحیت تصدی پست نخست‌وزیری را ندارد. او وزیر امنیت (جنگ) را برکنار کرد و چیزی از اولویت‌های کاری خود نمی‌فهمد؛ همانطور که اخیرا از زبان (سید) حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله و ایران و غزه شنیده‌ایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته