دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
08 فروردين 1402 - 23:40
پسران کنیا تمام تلاش خود را کردند

اولونگا: راه گلزنی به ایران را پیدا کردم/ حریف پا به توپ بهتری از ما داشت+ فیلم

اولونگا: راه گلزنی به ایران را پیدا کردم  حریف پا به توپ بهتری از ما داشت+ فیلم
مهاجم تیم ملی کنیا گفت: به عنوان یک تیم عالی بازی کردیم و چشم انتظار بازی‌های بعدی هستیم. 
کد خبر : 839394

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مایکل اولونگا زننده تنها گل کنیا پس از شکست تیمش برابر تیم ملی ایران اظهار داشت: بازی یک جورهایی خوب بود. خیلی بازی طاقت‌فرسایی بود. ما خیلی خوب بازی کردیم چون که کنیا تقریبا برای یک سال و نیم در زمینه فوتبال فعال نبود. پس به همین دلیل مبارزه خوبی بود. اما ما بازی را نبردیم. ولی من خیلی به تیمم افتخار می‌کنم و همچنین به نمایشی که برگزار کردیم. پسران کنیا تمام تلاش خود را کردند و باید اضافه کنم که ایران تیم خیلی خوبی است. در رده تیم‌های قوی قرار می‌گیرد. آنها پا به توپ بهتری از ما داشتند اما تیم ما طبق دستورات و توصیه‌های سرمربی بازی کرد. به تیم ایران که برنده شد تبریک می‌گویم و تبریک به تیم کشورم برای نمایش خوبی که داشت.

وی در مورد اینکه چه حسی از بازگشت به تیم ملی کنیا و بازی برای ایران دارد، گفت: حس خوبی دارد که به رده ملی بازمی‌گردم. همان‌طور که می‌دانید ایران تیم فوق‌العاده‌ای است. ما می‌خواهیم با چنین تیم‌هایی بازی کنیم. برای همین به هم‌تیمی‌هایم تبریک می‌گویم. ما چشم انتظار آینده هستیم و نکات مثبت را می‌بینیم. ما روی نقاط ضعف‌مان کار می‌کنیم. 

مهاجم تیم ملی کنیا در مورد اینکه به عنوان یک بازیکن مهم و تأثیرگذار ظاهر شدید و گلزنی کردید، گفت: البته یک ضدحمله بود و به زیبایی از دفاع ایران جدا شدم. راه و فضای مناسب برای گل زدن را در گوشه زمین دیدم اما به هر حال من مشکلات و نقاط ضعف خود را می‌دانم. فوتبال کلاً درباره کار تیمی است و کار انفرادی جواب نمی‌دهد. ما به عنوان یک تیم عالی بازی می‌کردیم. ما چشم انتظار بازی‌های بعدی هستیم. 

اولونگا در مورد اینکه کشور ایران را چگونه دیده، تصریح کرد: ایران کشور بسیار زیبایی است، کوه‌های برفی عالی بودند. می‌شود گفت خیلی کشور خوبی است. آب و هوای مطبوعی دارد. ساخت و ساز نوینی دارد. من بهترین‌ها را برای ایران آرزو می‌کنم. امیدواریم در بازی‌های بعدی بار دیگر با ایران ملاقات کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر