دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
08 فروردين 1402 - 11:41
شروع تمرینات تیم ملی زیر ۱۶ سال؛

داورزنی:فدراسیون جهانی سطح قهرمانی و حرفه‌ای را از سطوح پایین‌تر آغاز کرد

داورزنی:فدراسیون جهانی سطح قهرمانی و حرفه‌ای را از سطوح پایین‌تر آغاز کرد
رئیس فدراسیون والیبال گفت: اردوی آماده‌سازی آغازگر سبک زندگی جدیدی برای شماست تا از این سن در مسیر قهرمانی و حرفه‌ای قرار بگیرید.
کد خبر : 839300

به گزارش خبرگزاری آنا، نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر ایران در سال ۱۴۰۲ به سرمربیگری آرش صادقیانی و با حضور محمدرضا داورزنی از صبح امروز (سه‌شنبه هشتم فروردین) آغاز شد.

محمدرضا داورزنی که در این اردو در سالن فدراسیون حضور یافته بود با تاکید بر تشکیل تیم ملی والیبال زیر ۱۶ سال برای نخستین بار اظهار کرد: برای اولین بار است که مسابقاتی در سطح قاره و جهان برای این رده سنی برگزار می‌شود و این نشان دهنده یک تصمیم بین‌المللی است تا والیبال در سطح قهرمانی و حرفه‌ای از سطوح پایین‌تر آغاز شود.

رئیس فدراسیون والیبال افزود: اردوی آماده‌سازی آغازگر سبک زندگی جدیدی برای شماست تا از این سن در مسیر قهرمانی و حرفه‌ای قرار بگیرید. انتخاب از میان هزار نفر نشان دهنده شایستگی‌های هر یک از شما است و باید قدر این فرصت را بدانید. پتانسیل لازم را داشتید و از این پس به تلاش‌تان و مسیری که برای آینده انتخاب می‌کنید، بستگی دارد که چه میزان پیشرفت کنید.

وی عنوان کرد: رعایت اخلاق در حوزه ورزش در کنار حرفه‌ای بودن بسیار برای فدراسیون حائز اهمیت است و روی کسانی سرمایه‌گذاری خواهیم کرد که هم از بعد ورزشی و هم اخلاقی پیشرفت خوبی داشته باشند.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر ایران از امروز (هشتم فروردین ماه) آغاز شد و مسعود ایمری، آرش قهرمانی، محمدطا‌ها لایقی، امیرطا‌ها قاسمی، ایمان مجیدی، امیررضا مشهدبان، شنتیا بهنژاد، محمد کریمی، میثم یموتی، مصطفی صداقت، علیرضا جاورسینه، محمدمهدی حسینی، سینا حضرتی، طا‌ها محسنی، علیرضا پاشایی، آرمین آسیایی، امیرحسین نقوی، محمد مهدی برات زاده، امیرعلی فرج پور، عماد اسدنژاد، محمد رئوف خوشحال، کامیاب عبداللهی، امیرمحمد حسن زاده، قلی پوری، هومن ناظمی و عماد دولتی ۲۶ بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

علیرضا استعدادی به عنوان سرپرست، آرش صادقیانی (سرمربی)، سهراب بهنژاد، وحید خورشیدی و اصغر نجفی (مربیان)، سیاوش تاری وردی و سعید نظری (تمرین دهنده)، امیرحسین ضمیری (بدنساز)، علیرضا رزانی (تراپیست)، امیر صمیمی و آرمان صادقیانی (آنالیزور) و حسین وزیری (مشاور استعدادیابی) اعضای کادر فنی تیم ملی زیر ۱۶ سال ایران تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ هستند.

تیم‌های اول تا سوم مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۴ دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر