دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 فروردين 1402 - 09:15
قرعه سپاهان خیلی آسان‌تر از استقلال و پرسپولیس است

علیزاده: بازی هجومی پرسپولیس نقطه قوت مس رفسنجان است/ الان وقت جریمه کردن در استقلال نیست

علیزاده: بازی هجومی پرسپولیس نقطه قوت مس رفسنجان است  الان وقت جریمه کردن در استقلال نیست
پیشکسوت سرخابی‌ها گفت: پرسپولیس بازی هجومی انجام می‌دهد و این مسئله نقطه قوتی برای تیم مس رفسنجان خواهد بود.
کد خبر : 839237

علی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره دیدار تیم‌های مس رفسنجان و پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: پرسپولیس به خاطر نتایجی که در هفته‌های اخیر گرفته به ۳ امتیاز بازی نیاز مبرم دارد تا در کورس قهرمانی باقی بماند. سپاهان هم در نیم‌فصل دوم خیلی عالی نتیجه گرفته و مس رفسنجان هم در این هفته‌ها خود را به کورس نزدیک کرده برای آنکه روند خوب خود را ادامه دهد باید در این هفته مقابل پرسپولیس برنده شود تا یک گام مهم بردارد و بعید می‌دانم نتیجه را واگذار کند. با شناختی که از محمد ربیعی و دستیارانش و بازیکنان تیم دارم در بازی با پرسپولیس تیم نتیجه خوبی می‌گیرد، به خصوص که بهترین خط دفاعی لیگ هم در اختیار مس رفسنجان است.

**امید زیادی دارم تا مس بزرگی کند

وی ادامه داد: پرسپولیس محکوم به برد است چون نمی‌خواهد بیش از این با سپاهان صدرنشین فاصله داشته باشد. برای همین پرسپولیس بازی هجومی انجام خواهد داد و این مسئله نقطه قوتی برای تیم مس رفسنجان خواهد بود. ان‌شاءالله که در ضدحملاتی که تیم مس می‌زند نتیجه بازی را به سود خود رقم بزند و به 3 امتیاز خیلی مهم برسد. مس این شانس را دارد که به رتبه سوم جدول رده‌بندی برسد ولی خیلی کار سختی است و تیم باید در تمامی بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل به بهترین نتیجه برسد چون رسیدن به سپاهان، استقلال و پرسپولیس که رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند خیلی کار سختی است. این سه تیم همواره برای پیروزی بازی می کنند و از شرایط خوبی برای برنده شدن برخوردار هستند. حتی گل‌گهر سیرجان هم در حال حاضر بالاتر از مس رفسنجان است و با رفتن امیر قلعه‌نویی به تیم ملی باز هم تیم خطرناکی است. با این حال امید زیادی دارم تا مس بزرگی کند و بتواند با تیم خوبی که ما در اول فصل بستیم و مدیریت آن زمان زحمت زیادی کشید به موفقیت مهمی برسد.

**سپاهان هم به آسانی امتیاز نمی‌دهد

پیشکسوت سرخابی در مورد بازی سپاهان صدرنشین با صنعت نفت آبادان که در رده پانزدهم است، تصریح کرد: بازی تیم‌های صدرنشین با حریفانی که در انتهای جدول هستند و در خط سقوط قرار دارند خیلی سخت است ولی سپاهان خیلی آماده است و فکر می کنم امسال به راحتی می تواند قهرمان شود. بازی‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس را نگاه کردم و قرعه سپاهان خیلی آسان‌تر از استقلال و پرسپولیس است. صنعت نفت در یکقدمی سقوط است و چیزی برای از دست دادن ندارد. دست به هر کاری می‌زند تا از این بازی حداقل یک امتیاز را بگیرد ولی کار خیلی سختی دارد و سپاهان هم به آسانی امتیاز نمی‌دهد خود را آماده کرده تا صنعت نفت را شکست دهد. فکر نمی کنم صنعت نفت از این بازی سخت امتیازی بگیرد هر چند فوتبال با نتایج غیر قابل پیش‌بینی جذاب شده است.

**مدیریت استقلال اعتراض‌ها را زیرسبیلی رد کند

علیزاده در خصوص دیدار استقلال و ذوب‌آهن یادآور شد: با توجه به اتفاقات حاشیه‌ای که درباره پرداخت طلب آندره‌آ استراماچونی پیش آمده به نظرم حاشیه بزرگی وارد تیم استقلال شده است. مدیریت باشگاه هم باید در برخورد با برخی اعتراض‌ها به مسائل مالی به شکل بهتری برخورد کند و در اصلاح زیرسبیلی رد کند. الان می‌بینم بیشتر بازیکنان معترض هستند و یکی از بازیکنان هم جریمه شده که اعضای تیم هم از او حمایت کرده اند. الان که تیم در کورس قهرمانی است موقع جریمه نیست. بیشتر بازیکنان قرارداد دو ساله دارند و اگر می‌خواهند مبلغی را هم کسر کنند در آخر فصل از مبلغ طلب فصل آینده یا آخر این فصل کم کنند. این هفته کار خیلی دشوار است چون ذوب‌آهن با مربیگری مهدی تارتار به راحتی نمی‌بازد. بیشتر رو به بازی مستقیم و هوایی می‌آورد و کمتر فرصت می‌دهد. کار خیلی سخت است و استقلال برای برنده شدن نیاز به برنامه ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته