دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 فروردين 1402 - 13:47
براساس گزارش Clarivate Analytics؛

۱۳ مقاله اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد شیراز در فهرست پراستناد‌ها ‏قرار گرفت

۱۳ مقاله اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد شیراز در فهرست پراستناد‌ها ‏قرار گرفت
۱۳ مقاله اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در فهرست مقالات پراستناد (Highly Cited papers) ‏قرار گرفت.
کد خبر : 839208

محمدامین شایگان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در شیراز از معرفی مقالات چهار عضو هیئت علمی این دانشگاه در فهرست مقالات پراستناد (Highly Cited papers) خبر داد.

وی افزود: براساس گزارش مؤسسه Clarivate Analytics در پایگاه استنادی Web of Science، ١٣ مقاله اعضای هیئت علمی واحد شیراز مربوط به محمدصادق جوادی اصطهباناتی، بهزاد وافری، علیرضا والی پور و ابوالحسن عامری اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در فهرست مقالات پراستناد (Highly Cited Paper) قرار گرفته است و در سامانه علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://scimet.iau.ir نیز نمایه شده است.

معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز  یادآور شد: مقالات پراستناد، مقالاتی هستند که به لحاظ تعداد استناد‌های دریافتی در رشته موضوعی خود در ردیف مقالات یک درصد برتر قرار می‌گیرند.

شایگان گفت: مقالات پراستناد اعضای هیئت علمی و شاخص H index از شاخص‌های مربوط به معرفی سرآمدان علمی است که هرساله اعضای هیئت علمی که موفق به کسب این رتبه شده اند مورد تقدیر و حمایت قرار می‌گیرند. بر این اساس در سال ۱۴۰۱، محمدصادق جوادی اصطهباناتی، بهزاد وافری و محمد کارگر به عنوان سرآمدان علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز معرفی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر