دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 فروردين 1402 - 14:30
تیمی که در خطر سقوط است دلیلی برای اعتصاب ندارد

خالدی: باید از سپاهان امتیاز بگیریم/ ویسی برای کمک به صنعت نفت آمده است

خالدی: باید از سپاهان امتیاز بگیریم  ویسی برای کمک به صنعت نفت آمده است
مدافع صنعت نفت آبادان گفت: شک نداریم خیلی بازی سختی در اصفهان داریم ولی تیم ما می‌خواهد در لیگ برتر بماند و باید در بازی با سپاهان نتیجه بگیریم.
کد خبر : 839178

امید خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در خصوص اینکه تیم صنعت نفت آبادان وضعیت بحرانی دارد و برای بقا در لیگ برتر فوتبال ایران نیاز به کسب چند پیروزی در ۷ دیدار باقیمانده دارد، اظهار داشت: شرایط خیلی سخت شده و اگر نتوانیم در ادامه راه امتیازات را به دست آوریم سخت‌تر هم خواهد شد. باید تمام تلاش خود را بکنیم تا بتوانیم نتایج خوبی در دیدارهای باقیمانده بگیریم. کل بازی‌های این فصل لیگ برتر سخت است و این هفته در اصفهان با سپاهان بازی داریم. باید بهتر از همیشه بازی کنیم تا امتیاز بگیریم. ما جاهایی که می‌توانستیم امتیاز بگیریم خوب عمل نکردیم و امتیاز از دست دادیم. باید در مصا با سپاهان هر طور شده امتیاز بگیریم تا روحیه خوبی برای ادامه فصل داشته باشیم. 

**هرچه تلاش کردیم به در بسته خوردیم

وی با اشاره به اینکه صنعت نفت در آخرین دیدار خود در لیگ برتر مقابل ملوان بندرانزلی فرصت‌های زیادی را از دست داد، یادآور شد: اگر شانس با ما یار بود باید چهار تا پنج گل به ملوان می‌زدیم اما توپ‌ها توی گل نمی‌رفت. اگر موقعیت‌هایی که نصیب ما شد به ملوان می‌رسید با اختلاف پنج گل برنده می‌شد و بازی یک بر یک تمام نمی‌شد. هرچه تلاش کردیم به در بسته خوردیم و بخت با ما یار نبود که توپ‌های‌مان توی گل برود. 

**تأثیر حضور ویسی حس خواهد شد

مدافع صنعت نفت در مورد اینکه تیمش با آمدن عبدالله ویسی به عنوان سرمربی، می‌تواند در لیگ برتر بماند، عنوان کرد: آقای ویسی قبل از اینکه بیاید شرایط را سنجیده و می‌داند چقدر شرایط سختی داریم. آمده کمک کند تا از این شرایط بیرون بیاییم. در بازی با ملوان هم عملکرد خوبی داشتیم و موقعیت زیاد خراب کردیم تا نتوانیم در اولین بازی با سرمربیگری ویسی برنده باشیم. اگر ۳ امتیاز را از ملوان می‌گرفتیم کارمان آسان‌تر می‌شد. امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم نتایجی بگیریم که تأثیر حضور ویسی در تیم صنعت نفت حس شود.

**چاره‌ای جز کسب امتیاز نداریم

وی با یادآوری این نکته که سپاهان برای قهرمانی می‌جنگد، گفت: اعتماد به نفس و خودباوری در تیم ما کم شده اما چاره‌ای نداریم جز اینکه در بازی با سپاهان امتیاز بگیریم. شک نداریم خیلی بازی سختی در اصفهان داریم ولی تیم ما می‌خواهد در لیگ برتر بماند و باید در بازی با سپاهان نتیجه بگیریم. با تمام وجود بازی خواهیم کرد تا با امتیاز به آبادان برگردیم. هفته بعد میزبان مس کرمان هستیم و با پیروزی در آن بازی می‌توانیم با امید بیشتری برای ماندن در لیگ برتر تلاش کنیم.

**باشگاه به قولش عمل نکرد

خالدی در واکنش به اینکه اعضای تیم صنعت نفت چند درصد از مبالغ قرارداد خود را دریافت کرده، تصریح کرد: بازیکنانی که فصل قبل هم در صنعت نفت بودند ۴۰ درصد قرارداد فصل پیش را نگرفتند و این فصل هم تنها ۳۷ درصد گرفتیم و ۶۳ درصد از پول قراردادمان را نگرفتیم. بیش از دو ماه است که پولی به حساب بازیکنان پرداخت نشده و آخرین پولی که داده شد ۸ درصد از مبلغ قرارداد بوده است. برای شب عید هم پولی به اعضای تیم داده نشد. من زیاد در این وادی نیستم که چه زمانی پول‌ها پرداخت می‌شود، ولی بازیکنان جوان تیم شب عید دست‌شان خالی بود. باشگاه قول پرداخت داده بود، اما به وعده‌اش عمل نکرد. البته از لحاظ اسکان و تغذیه و پرواز به دیگر شهر‌ها برای برگزاری مسابقات مشکلی نداشتیم. ضمن اینکه تصمیمی برای اعتصاب نداریم، چون تیمی که در خطر سقوط است دلیلی برای اعتصاب ندارد. در کورس قهرمانی نیستیم که به فکر اعتصاب بیفتیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته