دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 فروردين 1402 - 21:28
در حاشیه دیدار ایران و روسیه مطرح شد

واکنش ماجدی به عدم دریافت حقوق کارکنان فدراسیون فوتبال

واکنش ماجدی به عدم دریافت حقوق کارکنان فدراسیون فوتبال
عضو هیات رییسه فدراسیون در واکنش به عدم حقوق کارکنان‌فدراسیون توضیحاتی را ارائه داد.
کد خبر : 838826

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، میرشاد ماجدی در حاشیه دیدار ایران و روسیه اظهار داشت: به هر حال نخستین بازی تیم ملی با رونمایی از امیر قلعه نویی سرمربی جدید است. امیدوارم باعث شادی هموطنان و اهالی ورزش از جمله خانواده بزرگ فوتبال شود. فکر می‌کنم فدراسیون بازی خوبی را در این مقطع زمانی تدارک دید و امیدوارم بهترین نمایش را شاهد باشیم.

وی در واکنش به آیا حقوق نگرفتن کارمندان فدراسیون فوتبال صحت دارد، گفت: بالاخره یکسری مسائل است که در اختیار رییس، دبیر کل فدراسیون فوتبال و همچنین کسانی که در کار اداری مشغول به فعالیت هستند قرار دارد. به عنوان یک آدم فوتبالی آمدم تا بازی تیم ملی را ببینم.

ماجدی درباره عدم صعود تیم جوانان به جام جهانی اینطور پاسخ داد: برای تیم جوانان خیلی چه از طرف فدراسیون، چه کادرفنی و چه خود بازیکنان زحمت کشیده شد، اما در نقطه پایانی نتایج جا به جا شد. همه زحمت کشیدند.

وی درباره مشکلات تیم جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا   نبود استخر برای ریکاوری بازیکنان‌گفت: پس از هر شکستی هر حرفی زده می‌شود، اما چیزی که است اینکه تمام بازیکنان خوب کار کردند و همه زحمت کشیدند بالاخره فوتبال شکست و پیروزی دارد و با وجودی که شکست خوردیم، اما هنوز چیزی تمام نشده است.

عضو هیات رییسه فدراسیون درباره دریافت پاداش‌ها و اعتراض برخی‌ها به این مساله گفت: در تیم‌های پایه آن چیزی که فدراسیون فوتبال مصوب می‌کند داده می‌شود. الان فدراسیون در شرایطی است که نمی‌تواند مانند گذشته پرداخت کند. البته بحث‌های مالی که از کنفدراسیون فوتبال آسیا و حتی فیفا داریم نتوانستیم مطالبات خودمان را آزاد کنیم. البته از این به بعد اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

ماجدی درباره قرارداد قلعه نویی که تا پایان جام جهانی است، گفت: من اطلاعی از این مساله ندارم. هیات رییسه تنها مصوب می‌کند که سرمربی که پیشنهاد رییس است آیا به تصویب برسد یا خیر و پس از آن‌همه چیز در اختیار خود شخص رییس است.

وی در مورد اینکه آیا در جلسه اخیر هیأت رئیسه در خصوص احتمال جدایی حبیب‌الله شیرازی از ریاست هیأت فوتبال تهران نیز بحثی شد، گفت: در مورد ریاست هر استانی باید طبق اساسنامه هیأت‌ها بحث شود مگر اینکه ریاست فدراسیون به نکته‌ای برسد که رأساً بتواند خودش این کار را انجام بدهد. در دوره سرپرستی من نیز دو باره این اتفاق افتاد. اگر بحثی غیرقانونی باشد باید رئیس هیأت یا هر کسی دیگری پاسخگو باشد. اگر هم بحثی نباشد سر جای خودش برمی‌گردد. هنوز به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در مورد زمان انتخاب و معارفه سرمربی تیم امید گفت: طبق صحبتی که با تاج داشتم این موضوع بحثی است که باید بین کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال به نتیجه برسد. باید دید در مجموع به چه نتیجه‌ای می‌رسند. انتخاب سرمربی برای ما خیلی مهم است. زمان هم می‌گذرد.

ماجدی در خصوص اینکه آیا برنامه استعدادیابی کمیته جوانان ادامه دارد، عنوان کرد: قطعاً این کار را انجام می‌دهیم. با یک شکست همه کار‌ها را کنار نمی‌گذاریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته